Prince of Persia Süresiz Olarak Ertelendi

blank
Prince of Persia Süresiz Olarak Ertelendi

İçerik: Prince of Persia Süresiz Olarak Ertelendi

Prince of Persia Süresiz Olarak Ertelendi. Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake’i bir kez daha erteledi, bu sefer süresiz. Ubisoft, oyunun geliştirme ekibine atfedilen açıklamasında “Prince of Persia: The Sands of Time Remake sürümünün daha sonraki bir tarihe kaydırılmasına karar verdik” dedi. “Bu ekstra geliştirme süresi, ekiplerimizin orijinaline sadık kalarak taze hissettiren bir yeniden yapım sunmasını sağlayacak.”

Ubisoft Eylül ayında The Sands of Time Remake’i duyurduğunda, oyunu Ocak ayında piyasaya süreceğini söyledi. Yıl sonundan önce oyunu iki ay geciktirerek Mart ayına erteledi ve bu aksilikten koronavirüs salgınını sorumlu tuttu. Nihayet çıktığında, Epic Games Store ve Uplay üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC’de satışa sunulacak.

Yeniden yapılanma, 2003 orijinalinde prensi seslendiren Yuri Lowenthal’dan biri de dahil olmak üzere gelişmiş görseller, güncellenmiş kontroller ve yeni ses performansları içerecek. 2010’daki The Forgotten Sands’den bu yana dizide düzgün bir yeni oyun bekleyen Prince of Persia hayranlarını hissetmeniz gerekse de, karar için Ubisoft’u suçlamak zor, özellikle de sonrasında CD Projekt Red’in etrafındaki tüm dramı gördükten sonra. Yaptığı eyalette Cyberpunk 2077’yi piyasaya sürdü.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Prince of Persia Süresiz Olarak Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör