‘Resident Evil’ Filminin Başlatılması İşçi Bayramında Başlayacak

blank
'Resident Evil' Filminin Başlatılması İşçi Bayramında Başlayacak

İçerik: ‘Resident Evil’ Filminin Başlatılması İşçi Bayramında Başlayacak

‘Resident Evil’ Filminin Başlatılması İşçi Bayramında Başlayacak. Bir sonraki Resident Evil filmi, Son Tarih’e göre 3 Eylül’de veya bu yıl İşçi Bayramı hafta sonunda başlayacak. Hala Paul W. S. Anderson’ın uyarlamalarının arkasındaki Alman yapım şirketi Constantin Film’den gelse de, artık Milla Jovovich’in Alice’ini takip etmeyecek. Yaklaşan filmin oyunları yakından takip etmesi ve serinin film serisinin yeniden başlatılması olarak hizmet vermesi bekleniyor. Constantin ilk olarak geçen yılın sonlarında oyunlara dayanan bir orijinal film yapma planlarını yazar / yönetmen Johannes Roberts’ın yönetiminde açıkladı.

O sırada Roberts, “ilk iki oyuna geri dönmek ve onları ilk oynadığında yaşadığı korkunç içgüdüsel deneyimi yeniden yaratmak” istediğini ve aynı zamanda “ölmekte olan küçük bir Amerikan kasabası hakkında temelli bir insan hikayesi anlatmak istediğini söyledi bu, günümüzün izleyicileri için hem ilişkilendirilebilir hem de alakalı hissediyor. ” Maalesef Son Tarih filmin nasıl gösterileceğini söylemedi. Salgının endüstri üzerindeki etkisi nedeniyle, filmlerini aynı anda veya sinemada gösterildikten kısa bir süre sonra yayın için uygun hale getirmeyi tercih eden daha fazla film ekibi.

Yeniden başlatma, ABD’de Sony altında olacağından, önce geleneksel bir tiyatro sürümünden geçme şansı var. Şirket geleneksel bir tiyatro dağıtım stratejisine bağlı kalıyor ve Sony Pictures CEO’su Tony Vinciquerra daha önce CNBC’ye eğlence devinin lehine çalıştığını söylemişti. “… asıl fayda, yeteneklerden, yaratıcılardan, oyunculardan ve yönetmenlerden bize gelen ve ‘Sizinle iş yapmak istiyoruz çünkü bir tiyatro dağıtıcısı ve yapımcısı olduğunuzu biliyoruz’ diyen aramaların sayısı olmuştur. bizim için çok iyi çalıştı ”dedi.

Yeni film 1998’de çekilecek ve franchise yapımcısı Robert Kulzer’e göre “Spencer Malikanesi ve Raccoon City’nin duvarlarında saklı sırları keşfedecek.” İlk iki oyunun gerçekten de (umarız biraz kader) bir uyarlaması olacak gibi geliyor. Muhtemelen en çok Maze Runner’da Teresa oynadığı bilinen Kaya Scodelario, Claire Redfield’ı canlandırırken The Flash’tan Robbie Amell, kayıp kardeşi Chris’i canlandıracak. Avan Jogia (Zombieland: Double Tap) Leon Kennedy, Tom Hopper (The Umbrella Academy) virolog Albert Wesker ve Neal McDonough (The 100, Suits) önde gelen t-Virüsü bilimcisi William Birkin’dir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Resident Evil’ Filminin Başlatılması İşçi Bayramında Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör