Tesla, Bitcoin Ödemelerini Kabul Edecek

blank
Tesla, Bitcoin Ödemelerini Kabul Edecek

İçerik: Tesla, Bitcoin Ödemelerini Kabul Edecek

Tesla, Bitcoin Ödemelerini Kabul Edecek. Tesla yakında elektrikli arabaları için başka bir ödeme yolu sunacak: Bitcoin. Elektrikli otomobil üreticisi, 31 Aralık’ta sona eren mali yıl için bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nda kripto para birimine 1,5 milyar dolarlık yatırım yaptığını söyledi.

Tesla’nın yatırımıyla ilgili haberler, Pazartesi sabahı bu yazı itibariyle Bitcoin’in değerini yaklaşık% 13 artırdı. Otomobil üreticisi, bir Tesla’yı kripto para birimi ile ne zaman yakalayabileceğinize dair açık zaman çizelgeleri belirlemese de, politika şirketteki diğer ürünlere de uygulanacak. Bir zaman dilimine en yakın olanı yakın gelecekte bir zamandır.

Tesla’nın nakit getirileri en üst düzeye çıkarmak için “zaman zaman veya uzun vadede dijital varlıkları tutma” hamlesi gerçekleşirken, CEO Elon Musk, Reddit’in başka bir madeni para olan Dogecoin’i hedeflemek için yaptığı son hamleye her şeyi dahil ediyor. Para birimi şaka olarak başladı, ancak geçen hafta Musk desteğini arkasına Twitter üzerinden attı. Sadece bir kelime olan “Doge” ile para birimi% 50’den fazla yükseldi. Açıkçası Tesla, SEC dosyalamasında Dogecoin’i kabul ettiğinden bahsetmedi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla, Bitcoin Ödemelerini Kabul Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Pandemiye Rağmen Hava Kirliliği Artmaya Devam Ediyor

Pandemiye Rağmen Hava Kirliliği Artmaya Devam Ediyor: Yeni verilere göre, küresel olarak insanlar Aralık ayında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör