‘Forza Horizon 4’ 9 Mart’ta Steam’e geliyor

blank
'Forza Horizon 4' 9 Mart'ta Steam'e geliyor

İçerik: ‘Forza Horizon 4’ 9 Mart’ta Steam’e geliyor

‘Forza Horizon 4’ 9 Mart’ta Steam’e geliyor. Forza franchise’ı, önümüzdeki ay ilk kez Steam’de hızlanıyor. Xbox Game Studios, 9 Mart’ta Forza Horizon 4’ü platformda yayınlayacak. Bu, oyunun PC’deki ilk çıkışını işaret etmese de (Xbox uygulaması aracılığıyla satın alabilir veya Game Pass ile oynayabilirsiniz), oyuncular için sanal tekerleğin arkasına geçmenin başka bir yolunu sunar.

Forza Horizon 4, çapraz oynatma içerir, böylece xCloud akışıyla Xbox One, Xbox Series X / S ve diğer cihazlarda arkadaşlarınıza karşı yarışabilirsiniz. Steam oyuncuları, Fortune Island ve Lego temalı DLC dahil olmak üzere oyun için genişletmeler ve eklentiler satın alabilir. Ayrıca, Best of Bond Araç Paketi ile 007’nin en ünlü araçlarına atlayabilir ve yakında çıkacak Hot Wheels Legends Araba Paketi’ni dört gözle bekleyebilirsiniz.

Microsoft, son birkaç yılda Halo: The Master Chief Collection, Sea of ​​Thieves ve Gears 5 dahil olmak üzere oyunlarından birkaçını Steam’e getirdi. Vitrin, Microsoft’a PC oyuncularına ulaşmak için başka bir yol sunuyor ve başarılı bir strateji olduğu kanıtlandı. Şirket, yaklaşık altı hafta içinde Steam’de bir milyondan fazla Sea of ​​Thieves sattı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Forza Horizon 4’ 9 Mart’ta Steam’e geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör