Yeni Asus 5 Benchmark Testlerinde Görüldü

blank
Yeni Asus 5 Benchmark Testlerinde Görüldü

İçerik: Yeni Asus 5 Benchmark Testlerinde Görüldü

Yeni Asus 5 Benchmark Testlerinde Görüldü. Telefonun Asus ROG Phone 3’ün halefi olması bekleniyor ve Tayvanlı şirket, Çin’de yaygın bir uygulama olan ROG Phone 4 takma adını atlayacak. İddia edilen Geekbench listesi, ROG Phone 5’in diğer bazı özelliklerle birlikte en yeni Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından destekleneceğini gösteriyor. Şu an itibariyle Asus bir sonraki ROG Telefonda herhangi bir bilgi paylaşmadı.

İlk olarak bilinen tipster Abhishek Yadav tarafından Twitter’da tespit edilen ve bağımsız olarak Gadgets 360 tarafından doğrulanan ASUS_I005DA model numaralı bir Asus telefonu Geekbench’te göründü. Bu model numarasının Asus ROG Phone 5 ile ilişkili olduğuna inanılıyor. Liste tek çekirdekli 1,131 puan ve çok çekirdekli 3,729 puan gösteriyor. Daha da ilginci, telefon, Qualcomm Snapdragon 888 olduğuna inanılan SoC kodlu “lahaina” tarafından destekleniyor. Geekbench’te listelenen telefon, 16GB RAM varyantı olacağını düşündüren 14.90GB RAM ile geliyor. Ek olarak, Android 11’i kutudan çıkarır.

Bu ayın başlarında, ROG Phone 5’in MIIT ve TENAA dahil olmak üzere birçok sertifika web sitesinde görüldüğü iddia edildi. Listeler aynı model numarasıyla gelir ve bazı teknik özelliklerle birlikte telefonun tasarımını gösterir. Asus ROG Phone 5 olduğu iddia edilen MIIT listesi, boyut olarak 6.78 inç ekran, 6.000mAh pil ve 172.834×77.252×10.29mm gösteriyor.

Öte yandan, TENAA listesi, telefonun ön ve arka panelinin resimlerini gösteriyor ve üçlü bir arka kamera kurulumuna ve arkadaki ROG logosunu gösteren bir nokta matris paneline işaret ediyor. Ön panelin görüntüsü çok net değil, bu yüzden selfie kamera kurulumunu yapmak zor. Ayrıca, ASUS_I005DA model numarası, 65W hızlı şarj desteğini gösteren 3C sertifika web sitesinde de görüldü. Aralık ayından daha eski bir Geekbench listesi, telefonu muhtemelen temel değişken olacak 8GB RAM ile gösterdi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Asus 5 Benchmark Testlerinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör