Apple’ın Araba Projesi Hakkında Bazı Bilgiler

blank
Apple Car Projesi Neden Bu Kadar Uzadı

İçerik: Apple’ın Araba Projesi Hakkında Bazı Bilgiler

Apple’ın Araba Projesi Hakkında Bazı Bilgiler: Apple bir araba üretecek mi, bir araba için ortak olacak mı veya otomobiller için yazılım ve hizmetler sunacak mı? Tüm bu teorileri duydunuz ve geri çekildiklerini duydunuz. Şimdi ne olacak?

Loup Ventures’ın kurucu ortağı ve yönetici ortağı ve Apple ile otomotiv doppelganger’ın keskin bir izleyicisi olan Gene Munster, “Apple’ın bir şey üzerinde çalıştığı zamanla gün ışığını gördüğü zaman arasında bir ayrım yapmanın önemli olduğunu düşünüyorum,” diyor. Tesla. “Apple’ın bir araba yapma tutkusu olduğu çok açık. Altı ay önce net değildi.”

Hyundai veya Kia’nın Apple ile otomobil üretme anlaşmasını duyurmak üzere olduğu söylentileri yayıldı. Röportaj birkaç gün sonra gerçekleştiğinde, bu otomobil üreticileri Apple ile ortak olmadıklarını belirtmişlerdi. Ve böylece, bir zamanlar beklenen bir Apple televizyonunun etrafındaki yutturmacadan bu yana eşi görülmemiş şekilde tahterevalli devam ediyor.

Apple, sermayeyi çiğnemesiyle bilinen, genellikle düşük ve dengesiz kârlar getiren ve genellikle bir tarafta federal düzenlemeler ve diğer tarafta eyalet bayi franchise yasaları tarafından kuşatılmış bir sektör olan otomobil işine girmek ister ki? “Adreslenebilir pazar” diyor Munster hiçbir şeyi kaçırmadan. “Apple’ın daha önce peşine düştüğü her şeyden daha büyük siparişler. Teknoloji şirketlerini geceleri uyanık tutan şey büyümedir.”

Munster, Apple’ın geleneksel otomobil üreticilerine kolayca zarar vereceğinden ve kendi arka bahçesinde gerçekten ilginç olan tek savaşla karşı karşıya kalacağından şüpheleniyor. “Bence Apple, Tesla’nın karşılaşacağı en büyük rekabet riski.” İkisi, birleşme spekülasyonunun konusu olmuştur, ancak Munster, üzerinde adlarının yazılı olduğu herhangi bir ürünün kontrolü söz konusu olduğunda, her biri amansız olduğu için bir birleşmenin asla işe yaramayacağını düşünüyor.

Bu nedenle, Apple’ın ne zaman varoluşsal zorluklarla kuşatılmış bir sektör için en büyük zorluk haline gelebileceğini görmeyi bekliyoruz. “Herhangi bir otomobil üreticisi ile imzalı bir anlaşmamız yok, ancak bu Apple’ın gittiği yönü değiştirmiyor.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Araba Projesi Hakkında Bazı Bilgiler

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Çip Sıkıntısı Arabaları Daha Pahalı Hale Getiriyor

Çip Sıkıntısı Arabaları Daha Pahalı Hale Getiriyor: Küresel yarı iletken kıtlığı sayesinde yeni arabalar daha …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör