Xiaomi, 22 Şubat’ta Yeni Mi Audio Ürünlerini Tanıtacak

blank
Xiaomi, 22 Şubat'ta Yeni Mi Audio Ürünlerini Tanıtacak

İçerik: Xiaomi, 22 Şubat’ta Yeni Mi Audio Ürünlerini Tanıtacak

Xiaomi, 22 Şubat’ta Yeni Mi Audio Ürünlerini Tanıtacak: Son dönemlerde ABD’nin Çin ve Çin fimalarına karşı uyguladığı yaptırımlar ünlü teknoloji şirketlerini zora soksa da Huawei ile beraber Çin piyasasına hükmeden Xiaomi hız kesmeden yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Türkiye’de de kendine büyük bir pazar payı bulan Çinli teknoloji devi, Şubat ayı sonunda telefondan sonra en çok rağbet gören ürünler olan ses ve kulaklık sistemleri üzerine bir tanıtım yapacak.

Xiaomi, 22 Şubat’ta tanıtılacak olan yeni bir ses ekipmanı yelpazesi olan en son ürünlerinin lansmanını yaptı. Ürün yelpazesi, muhtemelen uygun fiyatlı ve taşınabilir ses ekipmanlarına odaklanacak ve teaser’daki grafikler, bunları öneriyor. bir kablosuz hoparlör ve bir çift kablosuz kulaklık içerebilir. Bu noktada, ürün yelpazesi hakkında lansman tarihi ve saatinin ötesinde pek bir şey bilinmiyor ve lansman tarihine yakın zamanda daha fazla ayrıntı ortaya çıkması muhtemel.

Teaser, Xiaomi resmi tanıtıcısından bir tweet şeklinde ortaya çıktı ve bir kablosuz hoparlör ve bir çift kablosuz kulaklık gibi görünen animasyonlu bir grafik gösteriyor. Yeni Mi ürünleri 22 Şubat’ta piyasaya sürülecek ve Xiaomi, 2021’de eski ses aralığını biraz güncellemek istiyor.

Şu an için hiçbir şey kesin olmasa da, konuşmacının geçen yıl küresel olarak piyasaya sürülen Mi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör (16W) olacağını tahmin edebiliriz. Bluetooth 5 destekli hoparlör, suya dayanıklılık açısından IPX7 olarak derecelendirilmiştir ve 16 W ses çıkışı sağlayan çoklu sürücü kurulumuna sahiptir.

Kulaklıklar tamamen yeni bir model olabilir ve kulaklıklara takılı kabloları gösteren grafiğe dayalı gerçek bir kablosuz stereo (TWS) kulaklık olması pek olası değildir. Bu, kablolu bir kulaklık veya boyun bandı tarzı kablosuz kulaklık önerir. Genellikle Xiaomi ürünlerinden beklendiği gibi, yeni seri muhtemelen uygun fiyatlı olacaktır.

Mi markasının ses segmentindeki son büyük lansmanı, geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen Mi Smart Speaker oldu. Mi Smart Speaker ve akıllı işlevsellik için Google Asistan’a erişim ile hem Wi-Fi hem de Bluetooth bağlantısı sunuyor. Xiaomi ayrıca 2020’de Mi Outdoor Bluetooth Hoparlör ve Mi True Wireless Earphones 2, Redmi markası altındaki çeşitli diğer ses ürünlerini tanıttı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi, 22 Şubat’ta Yeni Mi Audio Ürünlerini Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör