Nintendo’nun Yeni Mario Temalı Switch Artık Satışta

blank
Nintendo’nun Yeni Mario Temalı Switch Artık Satışta

İçerik: Nintendo’nun Yeni Mario Temalı Switch Artık Satışta

Super Mario 3D World + Bowser’ın Nintendo Switch için piyasaya sürülmesinin yanı sıra, birçok perakendecinin satın alınabilecek bir Mario Red & Blue Edition Switch oyun konsolu var. Şu anda çevrimiçi alışveriş sitelerinden bir tane satın alabilirsiniz.

Geçen yıl piyasaya sürülen Animal Crossing: New Horizons temalı Switch’e benzer şekilde, bu sınırlı sürüm konsol, tüm Switch ve beraberindeki aksesuarların tipik olarak bıyıklı tesisatçı tarafından giyilen kıyafete dayalı olarak diğer modellerden sıyrılıyor. 300 dolara perakende satış yapan sınırlı sayıda üretilen Switch, tamamen kırmızı bir konsol, kırmızı bir yuva standı, bir çift kırmızı Joy-Cons, ekranın etrafında kırmızı bir kasa ve mavi bir Joy-Con tutacağı içeriyor.

Ek olarak, bazı ekstra maliyetler karşılığında, Mario temalı Switch ayrıca bir ekran koruyucu ve Mario serisiyle ilişkili çeşitli sembolleri içeren özel bir taşıma çantası içerir. Pakette bulunan Nintendo Switch, iki saat daha fazla pil ömrü içeren güncellenmiş modeldir.

Bu konsolu satın almayı planlıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta var. İlk olarak, cihaz, her iki ürünün de aynı çıkış tarihine sahip olmasına rağmen Super Mario 3D World + Bowser’ın Fury’sinin bir kopyasını içermiyor. İkincisi, bu sınırlı sürüm Nintendo Switch konsolları hızla tükenme eğilimindedir ve yeniden stoklanıp stoklanmayacağı ve ne zaman doldurulacağı konusunda hiçbir bilgi yoktur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo’nun Yeni Mario Temalı Switch Artık Satışta

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör