Xiaomi Mi 11 Ultra 120x Zooma Sahip Olacak

blank
Xiaomi Mi 11 Ultra 120x Zooma Sahip Olacak

İçerik: Xiaomi Mi 11 Ultra 120x Zooma Sahip Olacak

Xiaomi Mi 11 Ultra 120x Zooma Sahip Olacak. Teknoloji üreticisi firma, Mi 11’i bu ayın başlarında piyasaya sürülmüş olabilir, ancak Çinli telefon üreticisi Mi 11 Ultra adında bir yükseltme modeli yayınlamaya yakın olabilir. Filipinli YouTuber Tech Buff PH tarafından çekilmeden önce bir videoda sızdırılan yeni telefon (aynalı bir sürüm hala çevrimiçi olsa da), Samsung Galaxy S21 Ultra gibi en iyi 2021 amiral gemilerini alacak gibi görünüyor.

XDA-Developers’ın belirttiği gibi teknik özellikler arasında, WQHD Plus çözünürlüğe sahip 120Hz 6.8 inç kavisli OLED, 20 megapiksel selfie kamera, su ve toza dayanıklılık için IP68 derecesi, Qualcomm’un en yeni Snapdragon 888 işlemcisi ve 67 watt hız desteği bulunuyor. Gücü kablosuz kulaklıklar veya bir arkadaşınızın telefonu gibi diğer aksesuarlara daha hızlı bir şekilde geçirmek için kablolu ve kablosuz şarjın yanı sıra 10 watt ters kablosuz şarj.

Ancak en ilginç olanı arka kameralar gibi görünüyor. YouTube videosuna göre, arka kamera 50 megapiksellik bir ana sensöre, 48 megapiksel geniş açılı lense ve 48 megapiksel periskopik telefoto yakınlaştırmaya sahip olacak. Kamera çıkıntısındaki metin, Samsung’un S20, S21 ve Note 20’nin son Ultra sürümlerindeki 100x dijital Uzay Zoom özelliğini aşacak olan “120X” listelerindeki metinler. Periskop lensindeki optik yakınlaştırmanın ne olabileceği net değildi.

Arka kamera ayrıca, ana ekranda olanı yansıtan ve potansiyel olarak daha iyi kameralarla özçekimler yapmak için kullanılabilecek küçük bir ikinci ekrana sahip gibi görünüyor. Ekran, videoda kısaca açıldı, ancak ön tarafta olanları yansıtmaktan çok daha fazlasını açığa çıkarmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Mi 11 Ultra 120x Zooma Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

IBM 2nm Çipi, Daha Az Enerjiyle Daha Fazla Güç Kullanıyor

IBM 2nm Çipi, Daha Az Enerjiyle Daha Fazla Güç Kullanıyor. IBM, test laboratuvarında 2nm çip …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör