Apple’ın Sanal Gerçeklik Planları Netleşiyor

blank
Apple'ın Sanal Gerçeklik Planları Netleşiyor

İçerik: Apple’ın Sanal Gerçeklik Planları Netleşiyor

Apple’ın Sanal Gerçeklik Planları Netleşiyor. Apple’ın VR ve AR hedefleri hakkında yıllarca söylentiler dolaştı. Şirket, artırılmış gerçeklik yazılım geliştirme platformu olan AR Kit’e sahip, ancak Apple hala kendi donanımını yapmadı. Ancak geçen hafta, bir avuç rapor bize Apple’ın AR ve VR donanım planları hakkında daha önce duyduğumuzdan daha net ayrıntılar verdi.

The Information’ın, Apple’ın iddialı potansiyel başlığının resmini çizen bir raporla başladı. Cihaz yaklaşık 3.000 dolara mal olabilir, iki adet 8K ekrana sahip olabilir ve hareketi takip etmek ve onu takan kişiye gerçek dünya videosu göstermek için bir düzine kamera içerebilir.

Birkaç gün sonra Bloomberg, Apple’dan Dan Riccio’nun artık şirketin kulaklık projesinden sorumlu olduğunu bildirdi. Daha önce, Riccio daha geniş anlamda Donanım Mühendisliği’nden sorumluydu, ancak Apple Ocak ayı sonlarında Riccio’nun isimsiz yeni bir projeden sorumlu olacağını duyurdu. Riccio’nun yeni rolü ve kulaklıkla ilgili duyduğumuz tüm ayrıntılar arasında, Apple’ın karma gerçeklik donanımı gerçek bir şeye her zamankinden daha yakın görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Sanal Gerçeklik Planları Netleşiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör