Facebook’un Bir Sonraki Girişimi Bir Akıllı Saat Olabilir

blank
Facebook'un Bir Sonraki Girişimi Bir Akıllı Saat Olabilir

İçerik: Facebook’un Bir Sonraki Girişimi Bir Akıllı Saat Olabilir

Facebook’un Bir Sonraki Girişimi Bir Akıllı Saat Olabilir. Facebook’un donanım alanındaki geçmiş girişimleri, saygın Oculus VR kulaklıklarından HTC ile talihsiz bir telefon bağlantısına kadar karışık sonuçlar verdi. Şimdi Bilgi, şirketin yerleşik bir hücresel bağlantı içeren bir akıllı saatle tekrar deneyeceğini söyleyen isimsiz kaynaklara atıfta bulunuyor.

Rapor, akıllı telefonlardan sonra bir sonraki bilgi işlem platformunu kontrol etmeye çalışmanın hizmetinde olan, 2023’te bir takip ile birlikte, Android’in açık kaynaklı bir sürümü tarafından desteklenen bir ilk sürümün gelecek yıl gelebileceğini iddia ediyor.

Elbette, bu çabanın işe yarayıp yaramayacağı belli değil – son zamanlarda bir Portal kullanan biri gördünüz mü? – özellikle Facebook etrafındaki gizlilik sorunları ve düzenleyiciler tarafından yaklaşan soruşturmalar dikkate alındığında.

Facebook hizmetleriyle olan bariz bağlantıların dışında, cihazın fitness ve sağlık bilgilerine odaklandığı ve Strava gibi diğer uygulamalara benzer bir sosyal unsur eklediği bildirildi. Peloton gibi üçüncü taraf platformlara bile bağlanabilir, ancak kullanıcıların veya diğer şirketlerin neden Apple, Samsung veya Google’dan izleme platformları yerine Facebook ile bağlantılarını bilek giyimine dayalı olarak derinleştirmeyi tercih ettikleri açık değil.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Facebook’un Bir Sonraki Girişimi Bir Akıllı Saat Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör