Google Bu Yıl Stadia İçin 100 Tane Oyun Yayınlamayı Planlıyor

blank
Google Bu Yıl Stadia İçin 100 Tane Oyun Yayınlamayı Planlıyor

İçerik: Google Bu Yıl Stadia İçin 100 Tane Oyun Yayınlamayı Planlıyor

Google Bu Yıl Stadia İçin 100 Tane Oyun Yayınlamayı Planlıyor: Topluluk blogundaki yeni bir gönderi, Google Stadia ekibi bu yıl bulut oyun hizmetine 100’ün üzerinde oyun ekleyecek. Ekip gönderide, Yakuza serisinin arkasındaki stüdyonun FIFA 21 (17 Mart) ve dedektif / aksiyon RPG başlığı Judgment (23 Nisan) dahil olmak üzere yakın gelecekte hizmete girecek dokuz oyunu vurguladı.

Wayforward’ın aksiyon platform oyuncuları Shantae: Half-Genie Hero Ultimate Edition ve Shantae: Risky’s Revenge – Director’s Cut da 23 Şubat’ta oynanabilecek. Risky’s Revenge, ilk olarak DSi için 2010’da piyasaya sürüldü ve iyileştirilmiş özelliklere sahip Director’s Cut, ilk olarak 2014’te Windows için çıktı. Bu arada, Half-Genie Hero Ultimate Edition, Shantae’nin ilk full HD macerasıdır.

Üçgen Stüdyoları ‘Uzaydan geldi ve beyinlerimizi yedi, Dünya’yı işgal eden beyin yiyen uzaylıları içeren, yukarıdan aşağıya bir arcade nişancı oyunu. En fazla dört yerel oyuncuyu barındırabilen bir kampanya moduna sahip ve 2 Mart’ta sunulacak. 90’ların klasik platform unsurlarına ve modern görünümlü piksel sanat grafiklerine sahip bir yandan kaydırma çubuğu olan Kaze and the Wild Masks 26 Mart’ta geliyor. Ekip ayrıca stratejik takım platformu Killer Queen Black ile başlayarak henüz çıkış tarihi olmayan üç oyunu vurguladı. Arcade tarzı bir futbol oyunu olan Street Power Football ve bilim kurgu aksiyon RPG Hellpoint de yakında geliyor.

Stadia’nın duyurusu, şirketin birinci taraf oyunları geliştirmekten uzaklaşma kararı nedeniyle Google’ın Montreal ve Los Angeles’taki Stadia oyun stüdyolarını kapatmasından kısa bir süre sonra geldi. Stadia başkan yardımcısı Phil Harrison o sırada Google’ın üçüncü taraf oyunlarını platforma getirmenin “[hizmeti] uzun vadeli, sürdürülebilir bir işletmeye dönüştürmenin en iyi yolu” olduğuna inandığını söyledi. Bu oyunlardan birinin Terraria olması gerekiyordu, ancak sandbox oyununun Stadia sürümü, ortak yaratıcısının Google hesapları askıya alındıktan sonra iptal edildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Bu Yıl Stadia İçin 100 Tane Oyun Yayınlamayı Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör