iPhone 13 Söylentileri ve Tüm Tahminler

blank
iPhone 13 Kamera Özellikleri: Muhtemelen Göreceğimiz Şeyler

İçerik: iPhone 13 Söylentileri ve Tüm Tahminler

iPhone 13 Söylentileri ve Tüm Tahminler: Apple’ın iPhone 12 serisi yalnızca birkaç aydır sanal raflarda ve şimdiden cep telefonu dünyası dikkatini iPhone 13’e (veya Apple’ın bir sonraki amiral gemisini adlandırırsa) ve seriye katılmayı bekleyen diğer üç türe çevirdi: Analist Ming-Chi Kuo’ya göre iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max.

İPhone 12’yi tanıtan son Apple etkinliğinden önce bile Apple’ın 2021 telefon serisi hakkında söylentiler dolaşıyordu. Ve sızıntılar ancak bir sonraki iPhone çıkış tarihine yaklaştıkça artacak. İPhone 13’ün fiyatı, tasarımı, özellikleri ve daha fazlası hakkındaki en son söylentileri bulmak için okumaya devam edin. Yeni bilgiler mevcut oldukça bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Çıkış tarihi: iPhone 13 Eylül ortasına kadar burada olmalı
Şimdiye kadar, Apple’ın bir sonraki iPhone’unu ne zaman görmeyi bekleyebileceğimize dair resmi veya gayri resmi bir kelime yok. Genellikle, Apple’ın iPhone olaylarının ne zaman gerçekleşeceğini bir dereceye kadar doğrulukla tahmin edebilir ve buna göre bir çıkış tarihi tahmin edebiliriz. 2020, koronavirüs salgını nedeniyle üretimdeki gecikmeler sayesinde iPhone olmadan sekiz yıl içinde gerçekleşen ilk Apple etkinliği olan farklı bir hikayeydi. Ancak bu yıl Kuo, Apple’ın tedarik zinciri için her zamanki gibi işlerin olacağını tahmin ediyor. Durum buysa, iPhone 13’ü Eylül ayında bir etkinlikte görmeyi bekleyebiliriz.

Elimizdeki bilgileri sentezleyelim:

Apple, etkinliklerini Salı veya Çarşamba günleri düzenlemeyi sever.
iPhone çıkış tarihleri ​​genellikle Apple’ın duyurularından bir buçuk hafta sonradır.
Genel olarak, yeni iPhone’lar Eylül ayının üçüncü haftasında, bir Cuma günü piyasaya sürülür.
Birkaç yıl önce Apple etkinlik zaman çizelgesine derinlemesine bir dalış yaptı ve burada okuyabileceğiniz ilgi çekici bir İşçi Bayramı hipoteziyle ortaya çıktı. 2021 takvimine göre, İşçi Bayramı kuralı, Eylül Apple etkinliğini (ve iPhone 13’ün açıklanmasını) 17 Eylül çıkış tarihi ile 8 Eylül’e koyacaktı.

İsim: Apple’ın bir sonraki amiral gemisinin adı iPhone 13 olmayabilir
Şimdilik “iPhone 13” adıyla gidiyoruz, ancak lakap kesin bir şey değil. Yüksek binaların batıl inançlar nedeniyle on üçüncü katı asansör düğmelerinden çıkarma eğiliminde olduğu düşünüldüğünde, Apple kendi triskaidekafobisine yenik düşebilir ve 13 sayısını atlayabilir.

iPhone 12S, Apple’ın yeni nesil iPhone’larının adı için değerli bir tahmindir. Tıpkı 2014’ün iPhone 6’sı 2015’in iPhone 6S’sine ve 2017’deki iPhone X’in 2018’in iPhone XS’sinden önce geldiği gibi, çalışmalarda büyük bir yeniden tasarım olmadan (aşağıda daha fazlası), 2021 iPhone’un iPhone’daki bir iyileştirme olarak konumlandırılması muhtemeldir. 12.

Ya da belki Apple, Samsung’un kitabından bir sayfa çıkarır ve bir sonraki telefonunu üretildiği yıldan sonra adlandırır: iPhone 2021’in hoş bir yüzüğü var. Ya da iPhone XXI ne olacak? Veya hayal etmeye cesaret ederseniz, Apple tamamen farklı bir yöne gidebilir ve buna Motorola Citrus veya eski LG Chocolate gibi eğlenceli bir ad verebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Söylentileri ve Tüm Tahminler

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör