Lexus Yeni Marka Vizyonunu Konsept Araçla Sergileyecek

blank
Lexus Yeni Marka Vizyonunu Konsept Araçla Sergileyecek

İçerik: Lexus Yeni Marka Vizyonunu Konsept Araçla Sergileyecek

Lexus Yeni Marka Vizyonunu Konsept Araçla Sergileyecek. Premium otomobil üreticisi Lexus, kullanıcılarına daha olağanüstü deneyimler sunmak için 2021’de yeni marka vizyonunu göstermeyi planlıyor. Yeni marka vizyonunu ilkbaharda konsept araçla sergileyecek olan Lexus, premium segmentin standartlarını belirlemeye devam edecek.

Lexus, yeni nesil modellerin başlangıcını temsil edecek olan bu yeni konseptin yanı sıra, 2021 yılında bu yeni vizyon kapsamında geliştirdiği ilk modelini de tanıtacak. Premium üretici, yeni model çerçevesinde modeller sunacağını duyurdu. 2021 ve sonrasında vizyon.

Lexus ayrıca yeni marka vizyonunu ortaya koyacak konsept hakkında ipuçlarıyla bir imaj paylaşarak 2020 satış performansını da duyurdu.

Avrupa’da rekor pazar payı
Pandemiye rağmen daralmayı minimumda tutmayı başaran Lexus, 718 yılını bir önceki yıla göre yüzde 2020 düşüşle 715 adetlik satışla kapattı. Özellikle 6’nın ikinci yarısındaki iyileşme ile bir önceki yıla göre yüzde 2020 oranında artmayı başardı. Lexus, yüzde 2 büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen pazarı oldu. Lexus, 2020 performansıyla Avrupa’da yüzde 64 pazar payı elde etti.

ES ve RX modellerinin yüksek satış performansı 2020 yılında da devam ederken, LC süper coupe ürün gamına katılan dönüştürülebilir LC Convertible da başarılı bir yıl geçirdi. Ancak 300 yılında bazı pazarlarda satışa sunulan ilk tam elektrikli Lexus olan UX2020e büyük ilgi gördü ve stokları tükenen modellerden biri oldu.

Lexus’un SUV ürün yelpazesi tüm satışlarda yüzde 81 paya sahipken, Batı Avrupa ve Orta Avrupa hibrit satışları yüzde 96 oldu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lexus Yeni Marka Vizyonunu Konsept Araçla Sergileyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Airbus, Gelişmiş Otonom Helikopter Testleri Gerçekleştiriyor

Airbus, Gelişmiş Otonom Helikopter Testleri Gerçekleştiriyor: Airbus, Flightlab’da gelişmiş otonom helikopter testleri gerçekleştiriyor. Airbus, Vertex …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör