Polestar, Tek Hibritinin Üretimini Durduracak

blank
Polestar, Tek Hibritinin Üretimini Durduracak

İçerik: Polestar, Tek Hibritinin Üretimini Durduracak


Polestar, Tek Hibritinin Üretimini Durduracak. Polestar 1 hibrit GT, muhteşem görünümü, 619 beygir gücü ve 60 millik saygın pil aralığı sayesinde çok sayıda araba şovu vızıltı ve hatta biraz şehvet yarattı. Bununla birlikte, markayı piyasaya sürmek ve Polestar 2 ve diğer elektrikli araçların yolunu açmak için bir halo araç olarak tasarlandı. Bu amaçla, şimdi son üretim sürecine giriyor.

Polestar her zaman Polestar 1’in yalnızca 1500 kopyasını yapmayı planlamıştı ve buna bağlı kalıyor. Bunların çoğu Avrupa’ya ve diğer bölgelere tahsis edildi ve buna uygun olarak, ABD pazarı son partiden sadece 125 tane daha alacak.

Polestar, Volvo’nun performans markası olarak başladı ve Polestar 1 tasarımı aslında 2013 Volvo Concept Coupe’ye dayanıyor. Tüm bu güç ve akıllı görünümlü karbon fiber gövdesiyle, sadece 4,2 saniyede dururken 60 MPH’ye ulaşabilir. Aynı zamanda, 34kWh pil, bir damla benzin kullanmadan işe gidip gelmenize veya bakkaliye almanıza olanak tanır.

Polestar bundan sonra yalnızca elektrikli araçlar üretecek, bu nedenle Polestar 1 serideki tekil bir model olacak. Bir tane satın almakla ilgileniyorsanız, 156.500 $ ödemeye razı olmanız koşuluyla şirketin web sitesinde sıraya katılabilirsiniz. Nadirliğe dayanarak, Polestar 1 bu değeri bir koleksiyon arabası olarak ve daha sonra bazılarını tutacak gibi görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Polestar, Tek Hibritinin Üretimini Durduracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör