Sanal Gerçeklikte Futbol Oynamak İster Misiniz

blank
Sanal Gerçeklikte Futbol Oynamak İster Misiniz

İçerik: Sanal Gerçeklikte Futbol Oynamak İster Misiniz

Sanal Gerçeklikte Futbol Oynamak İster Misiniz? : Gerçek bir hedefin önünde futbol becerilerinizi geliştirmek için dışarı çıkamamanızın birkaç nedeni vardır. Bir yaralanma taşıyor olabilirsiniz, hava çok sert olabilir veya halka açık eğitim alanlarının kapatılmasına neden olan küresel bir pandemi olabilir. Ancak zor durumda VR, antrenman sahasını evinize getirmenize yardımcı olabilir. Rezzil Player 21’in içinde birkaç gün antrenman yaptıktan sonra, bunun epey bir egzersiz olduğunu söyleyebilirim.

Yatırımcı olarak eski Belçika ve Manchester City kaptanı Vincent Kompany’yi sayan İngiliz bir geliştirici olan Rezzil tarafından yapılmıştır. Rezzil’in profesyonel araçları şu anda Paris Gt gibi kulüpler tarafından kullanılmaktadır. Germain, Manchester United ve Liverpool FC. Araçlar, oyuncuların belirli becerileri öğrenmesine ve tekrar etmesine yardımcı olan sanal bir eğitim programı seti de dahil olmak üzere eğitim ve analiz yazılımını içerir. Bu, hem yeteneklerini keskinleştirmelerine hem de koçların bir oyuncunun zayıflıklarını belirlemelerine yardımcı olmak için başlık alıştırması, rondo alıştırmaları ve atış testlerini içerir.

Şirket, seçkin olmayan kullanıcılar için eğitim yazılımının temel bir sürümü olan Rezzil Player 21’i piyasaya sürdü. Başlık, standart olarak temel bir son işlem matkabı sunar ve şu anda yalnızca HTC’nin Vive ve Steam’in Valve Index kulaklıklarıyla uyumludur. Ayrıca, ayağınızın yan tarafıyla renkli bir topa vurduğunuz bir DLC olarak ek bir antrenman rutini satın alabilirsiniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sanal Gerçeklikte Futbol Oynamak İster Misiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör