Spotify Çalışanları Neredeyse Her Yerden Çalışabilecek

blank
Spotify Çalışanları Neredeyse Her Yerden Çalışabilecek

İçerik: Spotify Çalışanları Neredeyse Her Yerden Çalışabilecek

Spotify Çalışanları Neredeyse Her Yerden Çalışabilecek. COVID-19 salgınının ortasında evden çalışmaya geçiş, birçok şirket için geçici olacak, ancak Twitter, Facebook ve Microsoft gibi, Spotify’ın uzun vadede uzaktan çalışmayı benimsediği görülüyor. Çalışanların istedikleri yerde hemen hemen mağaza kurmalarına olanak tanıyan Work From Anywhere programını duyurdu.

Bir kez güvenli hale geldikten sonra bir ofise girip girmeyecekleri veya çoğunlukla evde (veya düzgün bir internet bağlantısına sahip herhangi bir yerde) çalışıp çalışmayacakları büyük ölçüde çalışanlara kalacaktır. Yakında Spotify ofisinin olmadığı bir yer seçerlerse, şirket onlara bir ortak çalışma alanı üyeliği ayarlayacaktır. Spotify, bu hareketi “Spotifi’çilere en iyi şekilde düşündükleri ve yarattıkları her yerden çalışmalarına olanak tanıyan yeni bir işbirliği yöntemi” olarak adlandırdı.

Program yazın başladıktan sonra, çalışanların ofisi ne sıklıkla ziyaret edeceklerini anlamak için müdürleri ve ekibiyle sohbet etmesi gerekecek. Bununla birlikte, zaman dilimi gereksinimlerine ve “bölgesel tüzel kişilik yasalarına” dayalı olarak birkaç konum sınırı olacaktır.

Spotify, uzaktan çalışma kültürünü benimseme konusunda diğer bazı büyük teknoloji şirketleriyle uyumlu hale geliyor. Salesforce az önce benzer bir duyuru yaptı. Programlar söz konusu olduğunda daha fazla esneklik sağlayacak ve çoğu çalışanın en azından haftanın bir bölümünde evden çalışmasına izin verecektir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify Çalışanları Neredeyse Her Yerden Çalışabilecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Kötü Twit Atan Kullanıcılara Kısıtlama Getirdi

Twitter, Kötü Twit Atan Kullanıcılara Kısıtlama Getirdi. Twitter artık kullanıcılardan “potansiyel olarak zararlı veya saldırgan” …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör