Türkiye’de Samsung Galaxy S21 Serisi Satışları Başladı

blank
Türkiye'de Samsung Galaxy S21 Serisi Satışları Başladı

İçerik: Türkiye’de Samsung Galaxy S21 Serisi Satışları Başladı

Türkiye’de Samsung Galaxy S21 Serisi Satışları Başladı !

Samsung S21 Ultra 21G, S5 + 21G ve S5 21G, Samsung Electronics’in en son amiral gemisi S5 Serisinin efsanevi üyeleridir ve akıllı telefon kullanıcılarının Samsung mağazalarında ve Samsung Online Store’da (shop.samsung. com / tr) resmi olarak satışa çıkarıldı. Kullanıcılar, 21-28 Şubat tarihleri arasında Samsung bayilerinden veya Online Mağaza’dan “Eskiyi Getir, Yeniyi Al” kampanyasından yararlanarak yeni Galaxy S12 Serisi akıllı telefonlarını daha uygun fiyatlarla satın alabilecekler.

Olağanüstü yenilik, çarpıcı tasarım
Galaxy S21 Ultra, 2 inçlik Dinamik AMOLED 21X ekranıyla Galaxy S6,8 ailesinin en büyük üyesidir. Bu ekran aynı zamanda Samsung’un şimdiye kadar ürettiği ekranların en akıllısı. Galaxy S21 Ultra’yı kullanırken, artık 120 Hz yenileme hızının akıcılığı ile WQHD + ekran arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz, ikisini de aynı anda elde edersiniz. Samsung, Galaxy S Serisi cihazlar için yeni bir çığır açarak çok sevilen S Pen deneyimini Wacom teknolojisi ile Galaxy S21 Ultra’ya getirdi.

Bu, amiral gemisi akıllı telefon deneyiminde yeni bir yaratıcı ifade ve üretkenlik düzeyi getiriyor. Çizimden not almaya, fotoğraf düzenlemeden belge imzalamaya kadar bir dizi özellikle S Pen’in gücünü Galaxy S21 Ultra’nın gücüyle birleştirmek artık mümkün. Üstelik mevcut cihazınızda bir S Pen varsa, yeni bir tane almanıza gerek yoktur. Çünkü Galaxy Note veya Galaxy Tab cihazlarında kullanılan S Pen, Galaxy S21 Ultra’da da kullanılabilir veya uyumlu kasası ile ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Üstün kamera teknolojileri
Galaxy S21 5G, kompakt 6,2 inç ekranı ve hafif tasarımıyla beklediğinizden çok daha fazlasını sunarken, Galaxy S21 + 5G daha büyük 6,7 inç ekranı ve daha büyük pil kapasitesiyle öne çıkıyor. Galaxy S8 Serisindeki gelişmiş 21K Videodan Videoya özelliği, 8K videolarınızdan kristal netliğinde kareler yakalamanıza olanak tanır. Bu şekilde, kaydet düğmesine her bastığınızda, hem hareketin kendisini hem de hareketli kareleri yakalamak mümkündür.

60 fps Süper Dengeli video özelliği ile ister aceleniz ister hareketli olun, çektiğiniz görüntüler son derece net görünür. Yeni Yönetmen Görünümü özelliği, çekimlerinizi önizlemenize, geçişler yapmanıza ve en iyi hikayeleriniz için en iyi kareleri seçmenize olanak tanır. Vlogger Çerçeveleme ile, gerçek zamanlı yanıtları yakalamak için ön ve arka kameralarınızla aynı anda video çekebilir, Canlı Küçük Resimler özelliğini önizleyerek açıyı değiştirebilir ve yakın çekim veya geniş çekim arasında geçiş yapabilirsiniz. Yapay zekanın gücüyle, popüler Tek Dokunuşla Çoklu Çekim özelliği, tek dokunuşla çeşitli fotoğraf ve video formatlarını çekmenize de olanak tanır.

Bu özellik, profesyonel tarzı yansıtan Vurgulu Video ve Dinamik Ağır Çekim gibi yeni video ayarlarıyla daha da geliştirilmiştir, böylece en heyecan verici eyleme odaklanırken çarpıcı çekimler ve göze çarpan akışlar yakalayabilirsiniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Türkiye’de Samsung Galaxy S21 Serisi Satışları Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör