Google, Büyük iOS Uygulamalarını Güncelleyecek

blank
YouTube iOS için, Aralık Ayından Beri İlk Güncellemeyi Aldı

İçerik: Google, Büyük iOS Uygulamalarını Güncelleyecek

Google, Büyük iOS Uygulamalarını Güncelleyecek: Google, Aralık ayının başından bu yana iOS uygulamalarının çoğunu güncellemesiz bıraktı, soru sordu ve hatta sorun yarattı – kullanıcılar, Google hesaplarında oturum açarken “bu uygulama güncel değil” hatalarını kısaca gördü. Ancak bu kuraklık nihayet sona eriyor. 9to5Google’ın bildirdiği gibi, Google nihayet ana iOS uygulamalarını YouTube’da bir revizyonla güncellemeye devam etti. ‘Sadece’ bir hata düzeltmesi olsa da, Gmail ve diğer uygulamaların yakında yükseltilebileceğini ima ediyor.

Uzun süre beklemeye neyin sebep olduğu kesin değil. Bazıları Google’ın Apple’ın uygulama gizlilik beslenme etiketlerine itiraz ettiğini öne sürdü, ancak şirketin herhangi bir itirazı olmadı. Şubat ayının başlarında iOS uygulamalarını güncelledikçe ve daha düşük profilli YouTube uygulamalarını (Müzik, Stüdyo ve TV) sessizce güncelledikçe gizlilik ayrıntılarını ekleyeceğine söz verdi. Google’dan yorum yapmasını istedik.

Yakında diğer uygulamaları güncellemek için biraz baskı var. Google, sunucu tarafı ve web güncellemeleri yoluyla bazı özellikleri aktarabilirken, Chrome gibi uygulamalar, yamalanmazsa güvenlik sorunlarına karşı savunmasız olabilir. Ayrıca gelecekteki teknik sorunların ortaya çıkma ihtimali de var. YouTube düzeltmesi daha büyük bir yükseltme dalgasının başlangıcıysa, Google hizmetlerine yoğun bir şekilde eğilen iPhone ve iPad kullanıcılarına rahatlama sağlayabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Büyük iOS Uygulamalarını Güncelleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple 15 Haziran’da Ücretli Podcast Aboneliklerini Açıyor

Apple 15 Haziran’da Ücretli Podcast Aboneliklerini Açıyor: Geçen ay bir gecikmenin ardından Apple, gelecek hafta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör