Yeni Amiral Gemisi Sony Xperia Pro İncelemesi

blank
Yeni Amiral Gemisi Sony Xperia Pro İncelemesi

İçerik: Yeni Amiral Gemisi Sony Xperia Pro İncelemesi

Yeni Amiral Gemisi Sony Xperia Pro İncelemesi: Sony’nin yeni telefonu, kesinlikle uzun süredir çıkan en çekici telefonlardan biri. Ama herkes için değil. 2.500 dolarlık telefon, Sony’nin kitlesel tüketici kitlesi için tasarlanan akıllı telefonlardan uzaklaşmasına ve fotoğraf ve video meraklılarına yönelik cihazlara güvenle geçişine devam ediyor. Geçen yıl, Sony’nin yıllar içinde ürettiği en iyi telefon olan harika Xperia 1 II ve Xperia 5 II’yi aldık. . Xperia Pro, bu dar görünümlü yaklaşımı bir sonraki seviyeye taşıyor. İPhone 12 Pro Max veya Galaxy S21 Ultra’nın beğenileriyle rekabet etmek için tasarlanmamıştır. Aslında, aynı işlevselliği sunan onun gibi başka bir cihaz gerçekten yok.

6,5 inç 4K ekran, 5G bağlantısı ve HDMI girişi, Xperia Pro’yu fotoğrafçılar, video çekenler ve içerik oluşturucular için bir dizi profesyonel araca dönüştürür. Ve bu insanlardan biri olsanız bile, yine de tam olarak sizin için olmayabilir.

Xperia Pro, esasen bir mikro HDMI bağlantı noktası eklenerek biraz daha büyük bir gövdeye yeniden paketlenmiş bir Xperia 1 II’dir. Ciddi bir ekipman parçası için uygun olan, kesinlikle sade ve faydacı görünüyor. Özel bir deklanşör düğmesi, aynı zamanda bir parmak izi okuyucusu olan yana monte edilmiş bir güç düğmesi ve yeni bir donanım kısayol düğmesi vardır.

Ekstra depolama için microSD kartla da kullanılabilen, aynı kolay açılır çift SIM kart tepsisine sahiptir. Aynı kameralara sahip ve Xperia 1 II ile aynı mükemmel fotoğrafları ve videoları çekebilecek gibi görünüyor. Xperia Pro ayrıca geçen yılki Snapdragon 865 yongasına sahip ve Android 10’u çalıştırıyor, ancak RAM’de 12 GB’a çıktı. Pro’nun çoğunluğu Xperia 1 II ile aynı.

Yeteneklerinin sıradanların çok ötesinde olduğunu belirtmenin yanı sıra, 2.500 $ ‘lık fiyat kesinlikle birçokları için etiket şokuna neden olacak. Xperia Pro’nun işlevselliğini (telefon, 4K monitör, 5G hücresel modem) eklerseniz, fiyatı yutmak biraz daha kolay hale gelir. Ama soru kalır, bu telefon sizin için mi?

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Amiral Gemisi Sony Xperia Pro İncelemesi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

IBM 2nm Çipi, Daha Az Enerjiyle Daha Fazla Güç Kullanıyor

IBM 2nm Çipi, Daha Az Enerjiyle Daha Fazla Güç Kullanıyor. IBM, test laboratuvarında 2nm çip …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör