‘Metro Exodus’ PS5’de 60FPS’de Çalışacak

blank
'Metro Exodus' PS5'de 60FPS'de Çalışacak

İçerik: ‘Metro Exodus’ PS5’de 60FPS’de Çalışacak

‘Metro Exodus’ PS5’de 60FPS’de Çalışacak: Yeni nesil konsollar için Metro Exodus yükseltmesi, beklediğinizden daha iddialı. 4A Games ve Deep Silver, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümlerinin, ilk kez PC’lerdeki Two Colonels genişlemesinde ortaya çıkan küresel aydınlatma ve yayıcı aydınlatma dahil olmak üzere “tamamen ışın izlemeli” görsellerle yenilenmiş bir motora sahip olacağını açıkladı. Bu özellikler etkinleştirildiğinde bile saniyede 60 kare hızında 4K’da çalışırlar ve hızlı SSD sürücüler için optimizasyonların yanı sıra PS5’te DualSense desteği ve Xbox’ta düşük gecikmeli giriş gibi belirli özellikler bekleyebilirsiniz.

Xbox Series S, tam ışın izlemenin bozulmadan kalmasını beklemenize rağmen, belirlenmemiş bir kare hızında 1080p’de oynayacak. Ve evet, PC oyuncuları pek çok avantajı görecek – Metro Exodus PC Enhanced Edition, üst düzey GPU’larda yükseltilmiş ışın izlemeli yansımaların yanı sıra NVIDIA ekran kartlarında DLSS 2.0 desteği sağlayacak.

Tüm yükseltmeler ücretsiz olacak. 4A, konsol yükseltmesinin kullanılabilirliğini daraltmadı, ancak bilgisayar yenilemesinin ilkbaharda yapılması gerekiyor.

Windows’tan hoşlanmayan bilgisayar oyuncuları için bile bir şeyler var. Mac için Metro Exodus’un artık Mart ayında App Store, Epic Games Store ve Steam’e ulaşması planlanıyor, Linux sürümü ise “biraz sonra” Steam’e geliyor. Bu bağlantı noktaları, Exodus 2019’da ilk kez piyasaya sürüldüğünde tam olarak yeni değil, ancak MacBook veya Linux donanımınızda oynayabileceğiniz daha fazla yüksek profilli oyunlara sahip olmak yine de iyi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Metro Exodus’ PS5’de 60FPS’de Çalışacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör