Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı

İçerik: Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı

Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı: Artık Zack Snyder’ın Justice League’in nasıl çalıştığını merak etmenize gerek yok. HBO Max, yeniden işlenmiş süper kahraman filmi için tam bir fragman yayınladı ve yayın hizmeti, Snyder’ın filmde yaptığı değişiklikleri şaşırtıcı olmayan bir şekilde vurguluyor. Orijinal filmin düşmanı olması amaçlanan efsanevi DC kötü adamı Darkseid’e şimdi iyi bakın. Ve evet, Jared Leto’nun The Joker hakkındaki yorumu geri döndü.

Hatırlayacağınız gibi, bu Justice League yaklaşımı, 2017’de sinemalara ulaşan Joss Whedon’dan ziyade filmin efsanevi “Snyder Cut” sını yayınlama çağrılarına bir cevap. Ancak, bu sadece basit bir düzenleme veya restorasyon değil. WarnerMedia’nın, yepyeni fotoğraflar ve efektler de dahil olmak üzere projeye 70 milyon dolar harcadığına inanılıyor ve Whedon’un görüntülerinin bu yaklaşık dört saatlik prodüksiyonda görünmesi beklenmiyor.

Yeniden düzenleme 18 Mart’ta başlıyor. Warner Bros, tüm 2021 filmlerini hizmete sunduğunda HBO Max’in en büyük unvanı olmayabilir, ancak bunun gibi projelerin abonelerde toplanıp büyüyemeyeceğinin bir testi olarak hala önemlidir. Wonder Woman 1984 rekor büyümeye yardımcı oldu, ancak bu yepyeni bir filmdi – sinemalarda mücadele eden bir filmi yeniden canlandırmak başka bir mesele.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör