‘Silent Hill’ Yaratıcılarından Yeni Oyun

blank
'Silent Hill' Yaratıcılarından Yeni Oyun

İçerik: ‘Silent Hill’ Yaratıcılarından Yeni Oyun

‘Silent Hill’ Yaratıcılarından Yeni Oyun. Silent Hill ve Gravity Rush yönetmeni Keiichiro Toyama, Bokeh Game Studio’yu kurmak için 2020’de Sony’den ayrıldığında büyük bir soru sordu: Artık büyük bir geliştiriciye bağlı olmadığı için şimdi ne yapardı? Görünüşe göre köklerine dönüyor. IGN, Toyama’nın bir tanıtım videosunda Bokeh’in ilk oyunuyla dalga geçtiğini bildirdi. Sizi rahatsız edecek ve huzurlu varoluşunuzu sorgulayacak korku unsurlarıyla (yukarıdaki konsept sanatında yansıtılan) “oldukça karanlık” olacak. Ancak, bu kesinlikle bir korku oyunu değil – Toyama, umarım “neşelenmiş” hissedeceğiniz bir aksiyon macerası hazırlıyor.

Başlık aynı zamanda anime ve çizgi romanlarda popüler olan “ölüm oyunu” türünden (Danganropa veya Sword Art Online’ı düşünün) ipuçlarını alacak. Toyama, ortamın kendisi için önemli olduğunu ve bir zamanlar ziyaret ettiği bir Asya şehrinin dinamizminden ilham aldığını sözlerine ekledi.

Proje açıkça çok erken. Toyama, oyun mekaniği veya olay örgüsü hakkında pek bir şey söylemedi ve daha önce unvanın 2023’e kadar gönderilmesini beklemediğini söyledi. Yine de, orijinal Silent Hill atmosferine nostaljiye sahipseniz ancak Toyama’nın nasıl olduğunu görmek istiyorsanız bu umut vericidir. bunu eylem öğeleriyle birleştirir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Silent Hill’ Yaratıcılarından Yeni Oyun

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör