AC Valhalla İçin, Senkronizasyon Güncellemeleri Yayınlandı

blank
AC Valhalla İçin, Senkronizasyon Güncellemeleri Yayınlandı

İçerik: AC Valhalla İçin, Senkronizasyon Güncellemeleri Yayınlandı

AC Valhalla İçin, Senkronizasyon Güncellemeleri Yayınlandı: Assassin’s Creed Valhalla, geçen yılın sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana epeyce sorun yaşadı ve oyuncular, oynanışını iyileştirmek için düzeltmeler yapmak istiyorlar. En sorunlu sorunlarından bazıları, verileri bozan, oyuncuların oyunlarında ilerlemelerini veya ilerlemelerini yüklemelerini engelleyen hataları kaydetmektir. Ocak ayında yayınlanan bir yama, yanlışlıkla NPC’nin dudak hareketlerinin diyaloglarıyla senkronize olmayan bir yüz animasyonu hatası oluşturdu. Şimdi, Ubisoft, bu sorunları ve daha fazla sorunun uzun bir listesini çözecek yaklaşan bir yama duyurdu.

Oyun şirketinin değişiklik günlüğüne dayalı olarak, güncelleme 1.1.2 “NPC animasyon sorunlarını” ele alır. Reddit’teki Assassin’s Creed franchise topluluk yöneticisi, bu hatadan açıkça bahsetmese de, yamanın düzeltmek için tasarlandığı sorunlara dahil edildiğini doğruladı. Yama, aynı zamanda, İpuçlarını ve Bilmeceleri çaldıktan sonra yapılan yükleme kayıtlarını engelleyen ve kaydetme menüsüne girdikten sonra veri bozuk hatalarının ortaya çıkmasına neden olan gibi kaydetme sorunlarını da çözecektir.

Hata düzeltmelerinin yanı sıra güncelleme, oyuncuların istedikleri kadar baskın yapmasına izin verecek ve İngiltere’nin keşfedilmemiş bölgelerine erişim sağlayacak River Raids oyun modu gibi yeni özelliklerle birlikte geliyor. Yeni yetenekler de getiriyor – bunlardan biri “Savaşçı Tuzağı” oyunculara oklarına halüsinasyon tozu gibi tuzaklar eklemenin bir yolunu veriyor. Son olarak, başarılı bir suikastten sonra bir vücut taşıma ve düşmanların içine kayma ve koşarken dengesini bozma gibi yeni beceriler içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: AC Valhalla İçin, Senkronizasyon Güncellemeleri Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör