Hyundai, Ioniq 5’i Tam Olarak Tanıtacak

blank
Hyundai, Ioniq 5'i Tam Olarak Tanıtacak

İçerik: Hyundai, Ioniq 5’i Tam Olarak Tanıtacak

Hyundai, Ioniq 5’i Tam Olarak Tanıtacak. Ioniq 5 crossover önümüzdeki hafta tamamen açıklandığında Hyundai’nin Electric-Global Modular Platform (E-GMP) üzerine inşa edilen ilk elektrikli aracı olacak. Platformda, Hyundai’nin iç mekanı optimize etmek için faydalandığı, bu hızlı tanıtımda gösterdiği boş bir batarya var. Orta konsol, alışkın olabileceğinizden biraz farklıdır, hareket edebilen bir ada olarak yeniden tasarlanırken, her iki ön koltukta da araç şarj olurken geri tepmeniz için bacak destekleri bulunur.

Hareketli konsol görünüşe göre her iki taraftan girişe izin veriyor, böylece sorunsuz bir şekilde araçta kolayca hareket edebiliyorsunuz ve Hyundai ayrıca “keten tohumundan bitkisel yağ ekstraksiyonları ile boyanmış ve işlenmiş ekolojik işlem görmüş deri” gibi kullanılan malzemeleri vurguluyor. Diğer üreticiler gibi, Hyundai’nin de EV’ler için büyük planları var ve Ioniq 5, 2022 ve 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan 6 ve 7 ile bu serideki sadece ilk.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hyundai, Ioniq 5’i Tam Olarak Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör