Microsoft Flight Simulator Yaması Daha İyi Görseller Sunuyor

İçerik: Microsoft Flight Simulator Yaması Daha İyi Görseller Sunuyor

Microsoft Flight Simulator Yaması Daha İyi Görseller Sunuyor:

Üçüncü büyük Microsoft Flight Simulator dünya güncellemesi geldi ve Japonya ve ABD bölgelerinde yapılan yükseltmelerin ardından, İngiltere ve İrlanda’nın makyaj sırası geldi. Yama, Londra, Birmingham, Bristol, Cambridge ve Oxford’a yüksek çözünürlüklü 3D fotogrametrinin yanı sıra elle yeniden oluşturulmuş beş havalimanını ekliyor: Barra, Liverpool, Land’s End, Manchester-Barton ve Out Skerries.

Asobo Studio, İngiltere genelinde 85 diğer havalimanına “görsel ve lojistik iyileştirmeler” getirdi ve dijital yükseklik verilerini güncelledi. Köşkler, kaleler, kiliseler ve Viktorya dönemi evleri (ve görünüşe göre, sürücü) gibi bölgesel mimaride iyileştirmeler görmeyi bekleyebilirsiniz. Geliştiriciler, Buckingham Sarayı, Premier Lig stadyumları, Blarney Kalesi ve Forth köprüleri dahil olmak üzere düzinelerce simge yapıya rötuş yaptı.

Dünya Güncellemesi III ayrıca oyuna, Kuzey Adalarda İkonik Uçuş ve iki iniş görevi dahil olmak üzere üç yeni aktivite ekliyor. Ücretsiz yama şimdi mevcuttur. Microsoft Flight Simulator şu anda yalnızca PC’de mevcut olsa da, Xbox Series X / S oyuncuları bu yaz sanal gökyüzüne çıkabilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Flight Simulator Yaması Daha İyi Görseller Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör