Microsoft’un Yeni Office Uygulaması Artık iPad’de

blank
Microsoft’un Yeni Office Uygulaması Artık iPad'de

İçerik: Microsoft’un Yeni Office Uygulaması Artık iPad’de

Microsoft’un Yeni Office Uygulaması Artık iPad’de çalışacak şekilde güncellendi. Yeni Office uygulaması Word, Excel ve PowerPoint’i tek bir uygulamada birleştiriyor ve ilk olarak 2019’da iOS ve Android için piyasaya sürüldü. Microsoft o zamandan beri kademeli olarak geliştiriyor, ancak her zaman tam olarak optimize edilmiş bir iPad yerine pencereli modda çalışıyordu app.

Bu yeni güncelleme, Office’in artık Microsoft’un üretkenlik paketinin tüm normal tablet çeşitlerine erişime sahip tam bir iPadOS uygulaması olduğu anlamına geliyor. Uygulama ayrıca, öncelikle mobil görevler için tasarlanmış bazı yararlı araçları da bir araya getiriyor. Bunlar, hızlı bir şekilde PDF oluşturma veya belgeleri imzalama, görüntüleri metne ve tablolara dönüştürme ve daha hızlı eylemleri içerir.

Microsoft, mobil Office tekliflerini bu tek uygulamada basitleştiriyor, ancak Word, Excel ve PowerPoint için bağımsız uygulamalar hala mevcut ve düzenli olarak güncelleniyor. Ana Office uygulamasının iPad dostu olması biraz zaman alırken Microsoft, Office uygulamalarına son zamanlarda fare ve izleme dörtgeni desteği de dahil olmak üzere iPad’e özgü birçok özellik ekledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft’un Yeni Office Uygulaması Artık iPad’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör