Yeni Samsung Laptoplar OLED Ekran ve S Pen Desteği İçerecek

blank
Yeni Samsung Laptoplar OLED Ekran ve S Pen Desteği İçerecek

İçerik: Yeni Samsung Laptoplar OLED Ekran ve S Pen Desteği İçerecek

Yeni Samsung Laptoplar OLED Ekranlar ve S Pen Desteği İçerecek. Galaxy Book Pro 360’ın 5G bağlantısı ile de sunulacağı söyleniyor. Dizüstü bilgisayarlar ilk olarak geçen ay ortaya çıkan bir Bluetooth sertifikası dosyasında ortaya çıktı.

SamMobile’ın raporu, çözünürlük veya yenileme hızlarının ne olabileceği gibi OLED ekranlarının özellikleriyle ilgili ayrıntılara girmiyor. Bununla birlikte, dizüstü bilgisayarların 13.3 inç ve 15.6 inç ekranlarla sunulacağı bildirildiğinden, Samsung Display’in önümüzdeki aydan itibaren seri üretim olacağını söylediği 14 inç 90Hz OLED ekranları kullanmaları pek olası görünmüyor.

Bunlar, Samsung’un S Pen’i destekleyen ilk dizüstü bilgisayarları olmayacak (örneğin, şirketin ilk 5G dizüstü bilgisayarı olan Galaxy Book Flex 5G’de bir tane vardı), ancak şirketin yeni bir S Pen çiftini duyurmasından sonra geliyor. Galaxy S21 Ultra ile birlikte dijital kalemler. Telefondan ayrı olarak satılan standart bir S Pen var ve bu yılın sonunda ona Bluetooth ve hava hareketi desteği ekleyen yükseltilmiş bir sürüm olan S Pen Pro katılacak. Bu yılın başlarında Samsung, S Pen desteğini “ek cihaz kategorilerine” getirmeyi planladığını söyledi.

Ekranlarının ve S Pen desteğinin ötesinde, yeni Windows dizüstü bilgisayarların Intel Core i5 ve i7 CPU’lar tarafından desteklendiği söyleniyor. Galaxy Pro 360’ın, ekranının bir tablet gibi çevrilmesine ve kullanılmasına izin veren 360 menteşeye sahip, dönüştürülebilir bir 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar olduğu düşünülüyor.

Yaklaşan cihazlarla ilgili raporlar doğruysa, Samsung tarafından yakın zamanda duyurulan bir dizi başka dizüstü bilgisayara katılırlar. Bunlar arasında, QLED ekranlı Intel destekli bir Chromebook olan Galaxy Chromebook 2 (esasen Samsung’un kuantum nokta teknolojisini kullanan bir LCD ekran) ve bu yılın başlarında duyurulan kalem desteği yer alıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Samsung Laptoplar OLED Ekran ve S Pen Desteği İçerecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir: Dolby Atmos uzamsal ses düğmesini çevirdikten kısa bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör