Civilization VI Güncellemesi, Büyük Değişiklikler Getiriyor

blank
Civilization VI Güncellemesi, Büyük Değişiklikler Getiriyor

İçerik: Civilization VI Güncellemesi, Büyük Değişiklikler Getiriyor

Civilization VI Güncellemesi, Büyük Değişiklikler Getiriyor: 30 yıllık tarihi boyunca, Medeniyet serisinin değişmeyen bir özelliği var, o da barbarlar. 1991’den beri, hizipinizin ilerlemesinde bir diken olarak hareket etmek ve biraz erken altın kazanmanız için bir yol olarak oradalar. Ama bu değişmek üzere.

Eurogamer tarafından görülen bir videoda Civilization VI geliştiricisi Fraxis, oyunun 25 Şubat’ta ücretsiz olarak indirebileceğiniz yaklaşan Barbarian Clans modunu detaylandırdı. Mod, haritanın farklı bölgelerinin yakınında ortaya çıkacak altı barbar kabilesi ekler. Örneğin, Hills Klanını tepelerin yakınında bulurken, Rover Klanının atların yakınında yerleşimleri olacaktır. Her kabile kendi benzersiz birimlerini oluşturacak ve bir şehir devleti olmak için çalışacaklar. Yakındaki bir klanla nasıl etkileşim kurduğunuz, onun bu hedefe yönelik ilerlemesini etkileyecektir.

Her zamanki gibi, karşılaşabileceğiniz her kabileyi ortadan kaldırmayı seçebilirsiniz. Ancak kurnaz olmak istiyorsanız, rakiplerinizden birine saldırmaları için onlara rüşvet verebilirsiniz. Ayrıca, onları ordunuza eklemek için barbar birimleri kiralamak ve yerleşim yerlerini altın için yağmalamak da mümkündür. Bu değişiklikler, oyunu daha ilginç hale getirmeli, ancak aynı zamanda oyunun tarihi daha iyi yansıtmasına da yardımcı olacaktır. Örneğin Roma, Vizigotlar tarafından görevden alınmış olabilir, ancak onlarla birlikte Katalunya Ovaları savaşında Hunları yenmek için de çalıştı. Roma İmparatorluğu da sınırlarından uzak durmaları için farklı kabilelere rüşvet vermekten daha ötede değildi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Civilization VI Güncellemesi, Büyük Değişiklikler Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör