Huawei Mate X2 İçe Katlanan Ekran Tanıtıldı

blank
Huawei Mate X2 İçe Katlanan Ekran Tanıtıldı

İçerik: Huawei Mate X2 İçe Katlanan Ekran Tanıtıldı

Huawei Mate X2 İçe Katlanan Ekran, Samsung Galaxy Z Fold’a daha çok benzeyen katlanabilir tasarımıyla bir kez daha tanıtıldı. Şirket bu kez lansman etkinliğinin 22 Şubat’ta Çin’de gerçekleşeceğini de paylaştı. yerel saatle 20: 00’de (17:30 IST). Teaser görüntüsü, Weibo’da biraz menteşe ve telefonun üst veya alt kısmında paylaştı. En son teaser ile hiçbir özellik paylaşılmadı, ancak şirket daha önce Huawei Mate X2’nin Kirin 9000 SoC tarafından destekleneceğini doğruladı.

Huawei’nin Weibo’da yayınladığı teaser görüntüsüne göre, Huawei Mate X2, Galaxy Z Fold serisi tasarımına benzer şekilde içe doğru katlanan katlanabilir bir ekrana sahip olacak. Orijinal Huawei Mate X, ekranı her iki tarafta da açıkta bırakarak dışa doğru katlanan katlanabilir bir ekranla geldi. Teaser görüntüsü, anten bantlarının ve hoparlör ızgarasının ne olabileceğini göstermek dışında pek bir şey ifade etmiyor.

Bu ayın başlarında şirket, telefonun Kirin 9000 SoC tarafından destekleneceğini doğruladı ve bilinen bir ihbarcı, telefonun ön tarafında katlanmış haliyle büyük bir ekran öneren Huawei Mate X2’nin iddia edilen bir görüntüsünü paylaştı. Bu ekranın, delik açma tasarımına sahip çift selfie kamerasına sahip olduğu görülüyor.

Huawei Mate X2 özellikleri (beklenen)
Aynı kaynak, Huawei Mate X2’nin bazı özelliklerini de paylaştı. Telefonun 8.01 inç (2.480×2.200 piksel) içe doğru katlanan bir ekrana ve ikinci bir 6.45 inç (2.270×1.160 piksel) ekrana sahip olması bekleniyor. 50 megapiksel birincil kamera, 16 megapiksel ikincil kamera, 12 megapiksel sensör ve 8 megapiksel sensör içeren dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Telefonun 10x hibrit optik zoom ile gelmesi bekleniyor. Huawei Mate X2, 66W hızlı şarj desteğine sahip 4.400 mAh pil ile donatıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei Mate X2 İçe Katlanan Ekran Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor. Apple artık artan sayıda Intel Mac kullanıcısını kesmeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör