Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak

İçerik: Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak

Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak: Netflix, Valve’ın çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunu Dota 2’ye dayanan yeni bir anime serisinin küresel lansmanı için hazırlanıyor. 8 bölümlük dizinin adı Dota: Dragon’s Blood ve 25 Mart’ta dünya çapında yayınlanması planlanıyor.

Oyunda kılıç ve kalkanlarla donatılmış dayanıklı yakın dövüş gücü kahramanları olan Dragon Knight’ın hikayesini anlatacak. “Kendini dünyanın yüzünden belayı silmeye adamış” Davion adında. Davion, seyahatlerinde antik bir eldwurm (ejderha ırkı) ve asil Prenses Mirana ile yolları kesişir. Bunun gibi destansı hikayelerde olduğu gibi, Davion da beklediğinden çok daha büyük olaylara karışır.

Dragon’s Blood, daha önce X-Men: First Class, Thor ve Terminator: The Sarah Connor Chronicles’da çalışan senarist ve yapımcı Ashley Edward Miller’ın önderliğinde geliştirildi. The Legend of Korra ve Netflix’in Voltron: Legendary Defender adlı eserleriyle tanınan Studio MIR tarafından çizildi ve canlandırıldı.

Valve, Blizzard’s Warcraft III: Reign of Chaos’un MOBA modu olan Defence of the Ancients’ın devamı olarak 2013 yılında Dota 2’yi piyasaya sürdü. Son yıllarda bir zamanlar olduğu kadar popüler olmamıştı, ancak Valve, hepsini tek bir büyük sürümde bir araya getirmek yerine, yıl boyunca kahraman güncellemelerini yayınlayarak oyuncuların ilgisini çekmeyi umuyor.

İşte Netflix tarafından yayınlanan fragman:

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix’de Castlevania’nın Son Sezonunun Fragmanı Yayınlandı

Netflix’de Castlevania’nın Son Sezonunun Fragmanı Yayınlandı: Netflix, birkaç hafta önce Castlevania’nın dördüncü sezonunun da son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör