‘Outer Wilds’ Bu Yaz Nintendo Switch’e Geliyor

blank
'Outer Wilds' Bu Yaz Nintendo Switch'e Geliyor

İçerik: ‘Outer Wilds’ Bu Yaz Nintendo Switch’e Geliyor

‘Outer Wilds’ Bu Yaz Nintendo Switch’e Geliyor: 2019 yılı favori oyunlarımızdan biri olan Outer Wilds, Nintendo Switch’e doğru ilerliyor. Oyun devinin en son Direct etkinliğinde, daha önce PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya sürülen uzayda geçen aksiyon-macera oyunu seti için bir duyuru fragmanı gösterdi. Başlık için kesin bir çıkış tarihi yoktu, ancak bu yaz konsol için satışa sunulacağını söyledi.

Mobius Digital tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafından yayınlanan Outer Wilds, oyuncuyu Dünya benzeri bir gezegende uyanan ve güneş sisteminin güneşi süpernova olduktan sonra kısa süre sonra parçalanan isimsiz bir uzay kaşifinin yerine koyuyor. Astronot 22 dakika sonra uyanır ve aynı şeyi defalarca tekrar eder – oyuncu bir zaman döngüsünde sıkışıp kalır ve güneşin patlamasını engelleyebilecek tek kişi onlardır.

Outer Wilds’in ilgi çekici bir hikayesi olsa da, bu sadece doğrusal bir hikayeye sahip bir anlatı oyunu değil. Oyuncular ayrıca süpernovanın meydana gelmesini önlemek veya sadece zaman geçirmek için kullanabilecekleri bilgileri bulmak için gezegenlerini özgürce keşfedebilecekler. Bu benzersiz bir macera türü ve daha önce zor bir satış olabileceği için Xbox Game Pass için mükemmel bir oyun olduğunu söylemiştik. Artık diğer platformlarda bir süredir piyasada olduğuna göre, Switch oyuncuları onu satın almaya daha fazla zorlanabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Outer Wilds’ Bu Yaz Nintendo Switch’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör