Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

blank
Efsane Oyun Mortal Kombat'ın Film Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü ve bir şey açık: bu film şiddeti engellemeyecek. Tıpkı oyunlar gibi, kısıtlı kırmızı bant klibi de kan ve parçalanmalarla dolu. Yetişkinler için çekildiği açık olan film şiddet, kavga ve kandan hoşlanan insanlar için uygun gözükmüyor.

Filmde Lewis Tan (Marvel’s Iron Fist), göğsünde Mortal Kombat ejderha logosu bulunan yıkanmış bir MMA dövüşçüsünü canlandırıyor. Başlangıçta bunun bir doğum lekesi olduğuna inanmasına rağmen, bu aslında belirli bir şampiyonlar turnuvasında savaşmak için seçildiği anlamına geliyor.

Klipler, Sonya, Kano, Raiden, Liu Kang ve Goro dahil olmak üzere birçok Mortal Kombat karakterinin film versiyonlarını gösteriyor. Ayrıca bazı doğaüstü yetenekleri ve Sub-Zero ve Scorpion’un (ikonik “Buraya gelin” cümlesini söylüyor) onunla savaştığını göreceksiniz.

Kırmızı bant fragmanı gülünç bir şekilde tepede görünüyor ve çok eğlenceli – tıpkı Mortal Kombat 11’i oynamak gibi. Bu kadar çok karakterin isimlerinin sevimsiz olduğunu söylemesi, ama işe yarıyor. Oyunlardan karakter seçme ekranları akla geliyor.

Sınırlı kırmızı bant fragmanı şu anda biraz aşırı görünüyorsa (belki de evde eğitim gören çocukların yanında oturuyorsunuz), Warner Bros.’un yayınladığı daha kısa, çok daha az kanlı bir versiyona göz atabilirsiniz. Stüdyonun tüm diğer 2021 filmleri gibi, Mortal Kombat da 16 Nisan’da sinemalarda ve HBO Max’te vizyona girecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı

Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı: Artık Zack Snyder’ın Justice League’in nasıl çalıştığını merak etmenize …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör