Microsoft Office 2021, Windows PC’lere ve Mac’lere Geliyor

blank
Microsoft Office 2021, Windows PC'lere ve Mac'lere Geliyor

İçerik: Microsoft Office 2021, Windows PC’lere ve Mac’lere Geliyor

Microsoft Office 2021, Windows PC’lere ve Mac’lere Geliyor:

Microsoft, Perşembe günü yaptığı açıklamada, Microsoft’un bu yılın sonlarında iki yeni Office sürümünü yayınlayacağını duyurdu. Office 2021, yılın ikinci yarısında hem Mac hem de Windows PC’lerde satışa sunulacak ve ondan önceki Office 2019 gibi, tek seferlik bir satın alma olacak. Microsoft 365 aboneliğine gerek yok.

Şirket, tüketicilerin hangi yeni özellikleri bekleyebileceğini söylemedi, ancak hem Office 2021’i hem de sürümün kurumsal sürümü Office LTSC’yi beş yıl boyunca desteklemeyi planladığını ve piyasaya sürülmeye yakın özellikler hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağına söz verdiğini belirtti. The Verge’den Tom Warren’a göre LTSC varyantı, karanlık mod desteği ve erişilebilirlik iyileştirmeleri gibi geliştirmeler içerecek. Bu özelliklerin çoğu, yazılımın tüketici sürümüne de ulaşmalıdır.

Kesin olarak bildiğimiz şey, Office 2021 ve Office LTSC’nin OneNote dahil olarak gönderileceği ve hem 32 bit hem de 64 bit sistemleri kutudan çıkaracağıdır. Ayrıca Microsoft, tüketici yazılımının fiyatını artırmayı planlamamaktadır. Microsoft, insanların 365 aboneliğinden yararlanmasını tercih etse de, hizmetin herkes için bir anlam ifade etmediğini kabul etti. Bulut, şirketin kaynaklarının çoğunu yatırdığı yer olsa da, kendini bu müşterilere hizmet vermeye adamıştır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Office 2021, Windows PC’lere ve Mac’lere Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör