TikTok, UFC Kamera Arkası UFC Görüntülerini Yayınlayacak

blank
TikTok, UFC Kamera Arkası UFC Görüntülerini Yayınlayacak

İçerik: TikTok, UFC Kamera Arkası UFC Görüntülerini Yayınlayacak

TikTok, UFC Kamera Arkası UFC Görüntülerini Yayınlayacak: TikTok’taki UFC hayranları yakında video uygulamasında daha fazla karma dövüş sanatları içeriği görecek. Her şey, iki şirket arasındaki yeni bir çok yıllı anlaşma sayesinde (Son Tarih aracılığıyla). TikTok’un duyurusuna göre, UFC ile birlikte, perde arkası görüntüleri, dövüş öncesi ve sonrası röportajlar ve diğer haberler dahil olmak üzere özel haftalık içerik üretmek ve canlı yayınlamak için çalışacak. TikTok, dünya çapındaki UFC hayranlarının her yıl başka hiçbir yerde bulamayacakları “yüzlerce” video görmeyi bekleyebileceğini söylüyor. Ortaklık resmi olarak 20 Şubat’ta Blaydes ve Lewis kavgasından önce başlıyor.

Anlaşma, Snap’in Snapchat’ın kullanıcı tabanını büyütmeye çalışırken birkaç yıl önce NFL ve NHL ile imzaladığı anlaşmaların türünü anımsatıyor. Ancak UFC ve TikTok arasındaki birleşme çok mantıklı. Yaklaşık 6,3 milyon kişi TikTok’ta UFC’yi takip ediyor ve bu onu platformdaki en popüler üçüncü spor ligi yapıyor.

Duyurunun zamanlaması da TikTok’un burada kalacağını öne sürdüğü kadar ilginç. Trump yönetiminin, sahibi ByteDance’ın uygulamayı bir ABD şirketine satması için 4 Aralık’ta son tarihi geldi ve yasak olmadan geçti. Aslında, yakın tarihli bir Wall Street Journal raporuna göre, TikTok’un Oracle ve Walmart’a zorunlu satışı “süresiz olarak” beklemeye alındı. ABD’deki geleceği daha az net olsaydı, UFC’nin TikTok ile anlaşma yapmayacağını düşünmelisiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok, UFC Kamera Arkası UFC Görüntülerini Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi. Twitter, uzun süredir söylentilere göre uygulama içi devrilme …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör