Bu Yıl PC ve Konsollara Bir ‘Diablo II’ HD Remaster Geliyor

blank
Bu Yıl PC ve Konsollara Bir 'Diablo II' HD Remaster Geliyor

İçerik: Bu Yıl PC ve Konsollara Bir ‘Diablo II’ HD Remaster Geliyor

Bu Yıl PC ve Konsollara Bir ‘Diablo II’ HD Remaster Geliyor: Blizzard, Diablo II’yi yeniden yönetiyor. Platformlar arasında çapraz ilerleme desteği ile klasik aksiyon RPG’yi bu yılın ilerleyen günlerinde PC ve konsollarda tekrar oynayabileceksiniz. Yeniden düzenleyici hem orijinal oyunu hem de mükemmel Lord of Destruction genişlemesini içerecek.

blank

Modern render ve aydınlatma teknolojilerinden yararlanmak için grafikleri güncellemenin yanı sıra Blizzard, Diablo II’nin 27 dakikalık çekim için sinematik çekimini modernize ettiğini söyledi. D2’nin beş perdelik hikayesini yedi kişiye kadar başka kişiyle oynayabileceksiniz. Daha büyük bir zula gibi yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve kahramanlarınız arasında eşya aktarmak için bir katır karakterine ihtiyaç duyulmaması, deneyimi 20 yıl öncesine göre daha keyifli hale getirmek için var.

Blizzard, Diablo II: Resurrected’ı PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Nintendo Switch’te yayınlayacak. Oyun, yaklaşan teknik alfa için de açık olan uygulamalarla ön sipariş verilebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bu Yıl PC ve Konsollara Bir ‘Diablo II’ HD Remaster Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla Model S Plaid’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz

Tesla Model S’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz: Elon Musk, yeni Model S Plaid’in CD Projekt Red’in …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör