Eski Pixel Telefonlar Ciddi Kamera Sorunları Yaşıyor

blank
Eski Pixel Telefonlar Ciddi Kamera Sorunları Yaşıyor

İçerik: Eski Pixel Telefonlar Ciddi Kamera Sorunları Yaşıyor

Eski Pixel Telefonlar Ciddi Kamera Sorunları Yaşıyor. Önceki nesil Pixel telefonların bazı sahipleri, kameralarında ciddi sorunlar yaşıyor. Android Polisi, Pixel tarafından kullanılan kamera uygulaması için tek yıldızlı Play Store incelemelerinde yakın zamanda bir artış olduğunu fark etti ve hayal kırıklığına uğramış sahipler, kameranın genellikle açıldığında çöktüğünü veya artık çalışmadığını söyledi. Google’ın Pixel destek forumundaki bir ileti dizisinde benzer şikayetler yer alıyor. Pixel 2 XL, sorunu yaşadığı için en çok alıntı yapılmış gibi görünüyor, ancak bazı posterler 3 veya 4A kadar yeni cihazlarla sorun yaşadıklarını söylüyor.

Tamamen yeni bir sorun değil. Android Police, özellikle geçen yıl Pixel 2 telefonlarını rahatsız eden kamera sorunlarını izliyor ve şimdi daha fazla cihazın etkilendiğini belirtiyor. Sahipler, Google’ın önerdiği düzeltmelerin sorunu çözmediğini ve üçüncü taraf kamera uygulamalarını kullanırken aynı sorunu yaşadıklarını söylüyor. Pixel 2 serisi yakın zamanda son güvenlik güncellemesini aldı, ancak bunun sonucunda kameranın çalışmayı durdurması için mantıklı bir neden yok.

SAHİPLER GOOGLE’IN ÖNERİLEN DÜZELTMELERİNİN SORUNU ÇÖZMEDİĞİNİ DİYOR
Özellikle birçok kişinin yüksek kaliteli kamerası nedeniyle bir Pixel telefon seçtiği düşünüldüğünde bu talihsiz bir hatadır. Pixel görüntü kalitesi son zamanlarda diğer amiral gemisi rekabetinin gerisinde kalsa da, 4A ve 4A 5G gibi bütçe cihazları kendi sınıflarındaki en iyi kameralardan bazılarını sunuyor. Ancak en iyi kamera, ihtiyaç duyduğunuzda çalışmaya devam eden kameradır, bu nedenle Google’ın bu kullanıcı endişelerini ele aldığını görmeyi umuyoruz. Sorunun onaylanmasını ve bir düzeltme yolda olup olmadığını sormak için Google’a ulaştık ve bu makaleyi aldığımız tüm bilgilerle güncelleyeceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Eski Pixel Telefonlar Ciddi Kamera Sorunları Yaşıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus, Oppo İle Markaları Birleştiriyor

OnePlus ve Oppo bunu resmileştiriyor. Bir süre yakın işbirliği yaptıktan sonra birleşiyorlar ve OnePlus bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör