‘Hearthstone’, Oyunu Klasik Formatına Dönüyor

İçerik: ‘Hearthstone’, Oyunu Klasik Formatına Dönüyor

‘Hearthstone’, Oyunu Klasik Formatına Dönüyor: World of Warcraft’ın Burning Crusade genişletmesi, klasik muameleyi alan tek Blizzard mülkü değil. Hearthstone’un yaklaşmakta olan Forged in the Barrens genişlemesinin bir parçası olarak stüdyo, koleksiyon kart oyununa yeni bir mod ekleyerek oyunu 2014 yılında ilk çıktığı gibi oynamanıza izin verecek.

Hearthstone’un Klasik formatı, o zamandan beri oyuna eklenen tüm kartları ve anahtar kelime efektlerini ortadan kaldırır. Blizzard Demon Hunter sınıfını ve pek çok farklı kart kombinasyonunu eklemeden önce Hearthstone maçlarının nasıl oynandığını özleyenler için.

Klasik bir format, şirketin Hearthstone’un Gryphon Yılı için planladığı değişikliklerden sadece bir tanesi. Oyunun mevcut Temel ve Klasik setlerinin yerini alan 235 kartlık “Çekirdek” setine ek olarak, genişlemede oyuncuların toplayabileceği 135 yepyeni kart olacak. Bu yılın ilerleyen günlerinde Blizzard, oyuncuları Warcraft evreninden bazı yeni karakterlerle tanıştıracak tek oyunculu ve rekabetçi bir oyun modu olan Hearthstone Mercenaries’i de piyasaya sürecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Hearthstone’, Oyunu Klasik Formatına Dönüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör