Realme Buds Air 2, 25 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Olacak

blank
Realme Buds Air 2, 25 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Olacak

İçerik: Realme Buds Air 2, 25 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Olacak

Realme Buds Air 2, 25 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Olacak: Realme Buds Air 2 teknik özellikleri, 24 Şubat lansmanı öncesinde açıklandı. Şirket, web sitesinde yaklaşmakta olan gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkların özelliklerini ve tasarımını sunmaya başladı. Lansman etkinliği saat 12: 30’da başlayacak ve şirket, yeni ürünü pazarlamak için The Chainsmokers ile işbirliği yaptı. Realme Buds Air 2’nin teorik özellikleri arasında Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve 10 mm elmas sınıfı Hi-Fi sürücüleri bulunur. Realme Buds Air 2’nin tasarımı, daha önce piyasaya sürülen Realme Buds Air Pro’ya çok benziyor.

Realme Buds Air 2 özellikleri
Realme Buds Air 2 için özel bir sayfa şirket sitesinde yayına girdi. Sayfa, kulaklıkların açılış ayrıntılarını sunar ve tasarımının yanı sıra teknik özellikleri de gösterir. TWS kulaklıkları Realme Buds Air Pro’ya benziyor ve Siyah Beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Realme Buds Air 2’nin ANC kapalıyken 25 saatlik toplam oynatma süresi sunduğu söyleniyor. ANC açık tutulursa, Realme Buds Air 2’nin 22,5 saat süreceği lanse edilir. Şirket, sadece 10 dakikalık bir şarjın kullanıcılara iki saatlik bir oynatma sunabileceğini iddia ediyor.

Diğer öne çıkan özellikler arasında oyun modunda 88 milisaniye süper düşük gecikme süresi, daha zengin bas, daha net ses ve daha iyi frekans tepkisi sağladığı söylenen 10 mm elmas sınıfı Hi-Fi sürücüleri yer alıyor. Aktif gürültü iptali, Realme Buds Air Pro’nun sunduğu 35dB ANC’den biraz daha düşük olan 25dB’de derecelendirilmiştir.

Realme Buds Air 2’nin yanı sıra şirket, Narzo serisinde Realme Narzo 30 Pro 5G ve Realme Narzo 30A olmak üzere iki yeni telefonun piyasaya sürüldüğünü de doğruladı. Realme Narzo 30 Pro 5G, ikisinin daha premium modelidir ve MediaTek Dimensity 800U SoC tarafından destekleneceği düşünülmektedir. Telefonun ayrıca üçlü arka kamera kurulumuna ve delik açma ekran tasarımına sahip olduğu onaylandı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Buds Air 2, 25 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni Özelliklere Sahip watchOS 8 Tanıtıldı

Yeni Özelliklere Sahip watchOS 8 Tanıtıldı: watchOS 8 önizlemesi, Apple tarafından WWDC 2021 açılış konuşmasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör