Realme Narzo 30A, Android 10 ile Gelecek

blank
Realme Narzo 30A, Android 10 ile Gelecek

İçerik: Realme Narzo 30A, Android 10 ile Gelecek

Realme Narzo 30A, Android 10 ile Gelecek: Realme Narzo 30A teknik özellikleri, lansmanından önce bir Geekbench listesi aracılığıyla sızdırıldı. Telefon, Realme Narzo 30 Pro 5G ile birlikte 24 Şubat’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. Realme Narzo 30A geçmişte birkaç sızıntıya maruz kalmıştı ve su damlası tarzı bir çentik ve çift arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Realme Narzo 30A’nın da yerleşik bir arka parmak izi sensörüyle geldiği bildiriliyor. İki telefonun yanı sıra şirket, Realme Buds Air 2 kulaklıklarının da piyasaya sürüldüğünü doğruladı.

Realme Narzo 30A, Geekbench’te RMX3171 model numarasıyla görüntülendi. Bu model numarası Realme Narzo 30A ile ilişkilendirilmiştir. Telefonun, RMX3171 model numarasıyla NBTC sertifikası ve BIS sertifika sitelerinde de görüldüğü bildirildi. Geekbench listesi, telefonun eski Android 10 yazılımı üzerinde çalışabileceğini ve 1.8GHz’de saat hızına sahip MediaTek Helio G85 sekiz çekirdekli SoC tarafından çalıştırılabileceğini gösteriyor. 4 GB RAM olarak listelenmiştir ve 368 puanlık tek çekirdekli puan ve 1.296 puanlık çok çekirdekli puan elde eder.

Geçmişteki sızıntılar, Realme Narzo 30A’nın su damlası tarzı çentikli 6.5 inç ekrana ve 13 megapiksel ana sensörlü çift arka kamera kurulumuna sahip olabileceğini iddia ediyor. Telefon, 8 megapiksellik bir ön kameraya sahip olacak ve 18W hızlı şarj desteğiyle 6.000mAh pil paketleyecek şekilde tasarlanmış. Siyah ve Açık Mavi renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor. Belirtildiği gibi, Realme Narzo 30A bir arka parmak izi sensörüyle gelebilir.

Realme Narzo 30A muhtemelen uygun fiyatlı bir telefon, Realme Narzo 30 Pro 5G’nin ise premium bir teklif olması bekleniyor. Şirket, Realme Narzo 30 Pro 5G’nin MediaTek 800U SoC ile güçlendirileceğini, üçlü arka kameralara ve delik açma ekranına sahip olacağını zaten doğruladı. Telefonlar için lansman etkinliği 24 Şubat Çarşamba günü 12: 30’da (IST) başlayacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Narzo 30A, Android 10 ile Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör