Apple Music Replay Çalma Listesi Artık Uygulama’da Mevcut

blank
Apple Music Replay Çalma Listesi Artık Uygulama'da Mevcut

İçerik: Apple Music Replay Çalma Listesi Artık Uygulama’da Mevcut

Apple Music Replay 2021 çalma listesi artık hem uygulamada hem de web sitesinde aboneler tarafından kullanılabilir. Çalma listesi, en çok dinlediğiniz şarkıları 1’den 100’e kadar sıralar. Apple Music Replay 2021 çalma listesi, en sık dinlediğiniz şarkılara göre her hafta Pazar günü otomatik olarak güncellenir. Çalma listesi Spotify Wrapped’a benzese de Apple Music Replay 2021’in işlevselliği biraz farklı. Apple, Aralık ayında 2020’nin yıllık Apple Music Top 100 listelerini de duyurmuştu.

Her abone için benzersiz olan Apple Music Replay 2021 çalma listesi, Apple Music uygulamasındaki Şimdi Dinle sekmesinin altında bulunabilir. Çalma listesine, Apple Music for Web üzerinden de erişilebilir. Replay 2021’in Web sürümü, en çok dinlenen sanatçılar ve albümler dahil olmak üzere ek veri yığınlarıyla birlikte gelir. Web sitesinden Apple Music Replay 2021’e erişirseniz, ayrıntılı oynatma sayıları ve müzik dinlemek için harcanan saatlerle ilgili verileri de alabilirsiniz.

Geçen yılın Apple’ın Replay çalma listesine benzer şekilde, Apple Music Replay 2021 her Pazar güncellenecek. Listedeki sıralamalar, Apple Music’te dinlediğiniz müziğe göre dalgalanmaya devam edecektir. Yıl sona ererken, 2021’de en çok dinlediğiniz şarkıların genel bir listesine sahip olacaksınız.

Apple Music Replay, Apple’ın Spotify Wrapped versiyonu gibi görünüyor. Ancak her iki çalma listesinin işlevi oldukça farklıdır. Apple Replay 2021’in aksine Spotify Wrapped, yıl boyunca dinlediğiniz şarkıları izlemez. Sosyal medya takipçilerinizle paylaşabileceğiniz şık infografiklerin yanı sıra her yıl Aralık ayında yalnızca dinleme trendlerinizin yıllık bir analizini yayınlar. Apple, Apple Music hayranlarının sosyal medyada paylaşabileceği bir yıl sonu özetini henüz yayınlamadı.

Aralık 2020’de Apple, Apple Music Top 100 listelerini duyurdu. Roddy Ricch’in “The Box” adlı şarkısı, 2020’nin küresel En İyi Şarkısı seçildi. Dinleyiciler, şarkının sözlerini 246.000 saatten fazla izleyerek harcanan zamana göre sıraladılar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Music Replay Çalma Listesi Artık Uygulama’da Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi. Twitter, uzun süredir söylentilere göre uygulama içi devrilme …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör