Nokia Power Earbuds 35 Saate Kadar Çalma Süresine Sahip

blank
Nokia Power Earbuds Lite 35 Saate Kadar Çalma Süresine Sahip

İçerik: Nokia Power Earbuds 35 Saate Kadar Çalma Süresine Sahip

Nokia Power Earbuds Lite 35 Saate Kadar Çalma Süresine Sahip: Nokia 3.4 ve 5.4 ile birlikte Power Earbuds Lite piyasaya sürüldü. Nokia marka lisans sahibi HMD Global’in yeni gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, IFA 2019’da piyasaya sürülen Nokia Power Earbuds’un sulandırılmış varyantlarıdır. Kulaklıkların, tek bir şarjla 35 saate kadar ses çalma sağladığı lanse ediliyor. HMD Global, geçen yıl Eylül ayında Nokia Power Earbuds Lite’ı global olarak tanıttı. Kulaklıklar IPX7 suya dayanıklı yapıda gelir ve 6 mm ses sürücüleri içerir.

Nokia Power Earbuds Lite teknik özellikleri
Nokia Power Earbuds Lite, 6 mm grafitli ses sürücülerine sahiptir ve 30 dakikaya kadar bir metre derinliğe kadar dayanabilen IPX7 suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kulaklıklarda Bluetooth v5.0 bağlantı desteği vardır. Estetik açıdan ayarlanabilir kulak uçları ile birlikte gelen ergonomik bir tasarım var.

HMD Global, kulaklıkları 600mAh pil içeren ve şarj için USB Type-C bağlantı noktasına sahip bir şarj çantasıyla birlikte paketledi. Davanın, tek bir şarjla 30 saate kadar kullanım sağladığı iddia ediliyor. Bununla birlikte, her bir kulaklık, beş saat kesintisiz çalma sağlayacak şekilde derecelendirilmiş 50 mAh pil içerir. Bu, toplamda 35 saate kadar yedekleme sağlar.

Nokia Power Earbuds Lite 25×23.8x23mm boyutlarında, birlikte verilen şarj kutusu 68x36x31mm boyutlarında geliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia Power Earbuds 35 Saate Kadar Çalma Süresine Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör