Realme Narzo 30 Pro Özellikleri Belli Oldu

blank
Realme Narzo 30 Pro

İçerik: Realme Narzo 30 Pro Özellikleri Belli Oldu

Realme Narzo 30 Pro Özellikleri Belli Oldu: RMX3161 model numaralı bir TENAA listesinde bir Realme akıllı telefon tespit edildi. Bu Realme Narzo 30 Pro olabilir. Liste, görüntüleri ile birlikte yaklaşan telefonun temel özelliklerini sızdırıyor. Akıllı telefon 6,5 inç LCD ekran ve 4,880 mAh pil ile listeleniyor. Realme, geçtiğimiz günlerde Realme Narzo 30 serisinin Hindistan lansmanını yapmıştı. Geçen yıl eylül ayında piyasaya sürülen Realme Narzo 20 serisinin halefi olan dizinin yakın zamanda ülkede çıkış yapması bekleniyor.

TENAA listesi, yakında çıkacak Realme Narzo 30 Pro olması beklenen bir Realme telefonunun resimlerini gösteriyor. Akıllı telefonun arkasında üçlü kamera kurulumu var gibi görünüyor. Görüntüler ayrıca, selfie kamera ve yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucu için ekranın sol üst köşesinde bir delik olduğunu gösteriyor.

Liste, yaklaşan Realme akıllı telefonun 6,5 inç ekrana sahip olacağını, Android 11’de çalışacağını ve 5G bağlantısını ve çift SIM bağlantısını destekleyeceğini gösteriyor. Ayrıca akıllı telefon 162.5×74.8×8.8mm ölçülerinde listelenmiştir.

GSMArena tarafından hazırlanan bir rapor, başka bir düzenleyici kurum listesinin daha önce TENAA aracılığıyla sızdırılan RMX3171 model numarasının Realme Narzo 30A olabileceğini öne sürdüğünü iddia ediyor. Realme Narzo 20 Pro, RMX2161 model numarasını taşıyor. Bu nedenle, RMX3161’in Realme Narzo 30 Pro ile ilişkilendirilmesi muhtemel görünüyor.

Realme Hindistan’da Realme Narzo 30 serisi ile dalga geçmeye başladığından beri telefonla ilgili daha fazla sızıntı beklenebilir. Realme Narzo 30 serisi, Eylül 2020’de piyasaya sürülen Realme Narzo 20 serisinin halefi olacak.

Realme, bu haftanın başlarında bir anket paylaşarak hayranlarından telefonun perakende kutusunun nasıl görünmesi gerektiğine dair önerilerde bulunmalarını istedi. Altı seçenek sunuldu. Şirket tarafından herhangi bir lansman tarihi açıklanmasa da, Realme Narzo 30 serisinin Mayıs ayında veya daha önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Narzo 30 Pro Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör