Solar Şarj Destekli Garmin Enduro Smartwatch Piyasaya Sürüldü

blank
Solar Şarj Destekli Garmin Enduro Smartwatch Piyasaya Sürüldü

İçerik: Solar Şarj Destekli Garmin Enduro Smartwatch Piyasaya Sürüldü

Garmin Enduro, pil ömrünü 65 güne kadar uzatacağı lanse edilen güneş enerjili şarj lensi ile tanıtıldı. Yeni çok sporlu akıllı saat ayrıca özelleştirilebilir güç yönetimi modları içerir. Fitness takibi ve eğitimi için Garmin Enduro, GPS desteği ile birlikte gelir ve kardiyovasküler fitness seviyelerini izlemek için VO2 Max dahil olmak üzere bir özellik listesi sunar. Akıllı saat ayrıca bir nabız oksimetre sensörünün yanı sıra bir kalp atış hızı monitörüne sahiptir. Bir Garmin inReach Mini uydu iletişim cihazına bağlandığında, Garmin Enduro ayrıca mesaj gönderip alabilir ve kullanıcıların konumlarını paylaşmalarına izin verebilir.

Garmin Enduro teknik özellikleri, özellikleri
Garmin Enduro akıllı saat, özellikle bisiklet, uzun yarışlar ve dağ yürüyüşüne katılan sporcular ve fitness meraklıları için tasarlanmıştır. Akıllı saat, kullanıcıların Güneş’in gücünü toplayarak pil ömrünü uzatmasına olanak tanıyan Power Glass adında bir solar şarj merceğine sahiptir. Garmin Enduro’nun tam şarjının, güneş özellikleriyle 80 saate kadar uzanan GPS modunda 70 saat sağladığı iddia ediliyor. Kullanıcılar ayrıca solar şarj desteği ile düzenli kullanımda 65 güne kadar pil ömrü elde edebilirler.

Garmin Enduro, güneş enerjisiyle şarjın yanı sıra, gelişmiş eğitim için VO2 Max ve ClimbPro gibi tescilli özellikler içerir. Akıllı saat, Ultrarun etkinliğini seçerken kullanıcıların dinlenme sürelerini izlemelerine de olanak tanır. Ayrıca, kum ve akış ölçümleriyle birlikte dağ bisikleti seanslarını izleyen bir Mounting Biking özelliği içerir.

Garmin Enduro ayrıca, uyku ve sağlık verilerine dayalı olarak kullanıcılara başka bir antrenmana başlamadan önce ne kadar dinlenmeleri gerektiğini bildiren bir Kurtarma modu içerir. Akıllı saat ayrıca egzersiz rehberliği için Önerilen Egzersizleri içerir.

Spesifikasyonlar açısından Garmin Enduro, 280×280 piksel çözünürlüğe sahip 1.4 inçlik güneş ışığında görülebilir, transflektif memory-in-pixel (MIP) ekrana sahiptir. Akıllı saat, GPS, GLONASS ve Galileo bağlantısı sunmak için küresel navigasyon uydu sistemleri (GNSS) desteği içerir. Ayrıca bir altimetre, barometre ve 3 eksenli bir elektronik pusula içerir. Sağlık takibi için akıllı saat, optik kalp atış hızı teknolojisine ve nabız oksimetre sensörüne sahiptir.

Garmin Enduro ayrıca 10ATM suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Çelik versiyonu 72 gram, titanyum seçeneği ise sadece 58 gram ağırlığındadır. Akıllı saat 51x51x14.9mm boyutlarındadır ve 26mm bilek bantlarıyla uyumludur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Solar Şarj Destekli Garmin Enduro Smartwatch Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör