TikTok, EURO 2020 Sponsoru Olmak İçin UEFA İle Anlaştı

blank
TikTok, EURO 2020 Sponsoru Olmak İçin UEFA İle Anlaştı

İçerik: TikTok, EURO 2020 Sponsoru Olmak İçin UEFA İle Anlaştı

TikTok, EURO 2020 Global Sponsoru Olmak İçin UEFA İle Anlaştı: Sporun Avrupa yönetim organı UEFA Perşembe günü yaptığı açıklamada, TikTok’un bu yıl Haziran ayında başlayacak olan yeniden planlanan Euro 2020 futbol turnuvasının küresel sponsoru olacağını duyurdu.

UEFA için önemli bir uluslararası turnuvaya sponsor olan ilk dijital eğlence platformu olan popüler Çin kısa video uygulaması, anlaşmanın bir parçası olarak yayın sponsorluk haklarına da sahip. UEFA, yaptığı açıklamada, TikTok’un artırılmış gerçeklik efektleri, hashtag zorlukları, TikTok LIVEs ve turnuva için Sounds gibi özellikleri başlatacağını söyledi.

UEFA pazarlama direktörü Guy-Laurent Epstein, “Dünya çapındaki hayranlara benzersiz ve yenilikçi bir deneyim sunmak için TikTok ile yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz, bu da onlara bağlanma ve tutkularını paylaşma fırsatı verecek” dedi.

UEFA ve Avrupa’daki ulusal federasyonlar için önemli bir gelir kaynağı olan 24 ülkeden oluşan Euro 2020 turnuvası, COVID-19 salgını nedeniyle Mart ayında 12 ay ertelendi.

Yeniden planlanan etkinlik bu yıl 11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri ​​arasında 12 şehirde gerçekleşecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok, EURO 2020 Sponsoru Olmak İçin UEFA İle Anlaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör