VW, 2021’in Sonlarında Elektrikli SUV Üretmeye Başlayacak

blank
VW, 2021'in Sonlarında Elektrikli SUV Üretmeye Başlayacak

İçerik: VW, 2021’in Sonlarında Elektrikli SUV Üretmeye Başlayacak

VW, 2021’in Sonlarında Elektrikli SUV Üretmeye Başlayacak: VW, ID.4 elektrikli SUV’sini en azından dünyanın bazı bölgelerinde hızlı bir şekilde takip edecek. The Verge’nin belirttiği gibi VW, 2021’in ikinci yarısında Almanya’da bir ID.5 SUV “coupe” seri üretimine başlayacağını doğruladı. Şirket, pilot üretimin çoktan başladığını söyledi.

ID.5’in, ID.4’ün daha şık bir versiyonu olması bekleniyor. VW’nin klasik anlamda bir coupe mi (yani, sportif iki kapılı) yoksa Cayenne Coupe’ye benzer bir arkaya eğimli dört kapılı mı planladığı belli değil.

ID.5’i Kuzey Amerika’da göreceğinizin garantisi yoktur. Bir VW temsilcisi, The Verge’ye “şu anda bir ABD lansmanı için planların” olmadığını söyledi. Bu, mevcut bir tasarımın bir çeşidi olduğunda şaşırtıcı olmaz, ancak ID.4 popüler olursa bir lansmanı göz ardı etmeyeceğiz. İlk ID.4 modelleri 2021’in ilk çeyreğinde ABD’ye ulaşıyor, ancak yıl ortasına kadar daha geniş bir bulunabilirlik beklenmiyor.

ID.5’in varlığı, VW’nin EV serisini hızla genişlettiğini gösteriyor. İlk elektrikli otomobil tasarımı olan ID.3’ü 2019’un sonlarında üretmeye başladı – iki yıl içinde montaj hatlarında üç modeli olacak. Bu, Buzz microbus ve daha uygun fiyatlı ID.1 ve ID.2 gibi gelecekteki modelleri içermiyor. VW tüm serisini elektriklendirmekten uzak olsa da, şirketin belirli bir kategoride en az bir elektrikli araç sunması uzun sürmeyebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: VW, 2021’in Sonlarında Elektrikli SUV Üretmeye Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Uçan Taksi Girişimi Archer, Yeni Projesini Tanıttı

Uçan Taksi Girişimi Archer, Yeni Projesini Tanıttı: Santa Clara merkezli bir havacılık girişimi olan Archer …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör