Xiaomi, 200 Milyondan Fazla Redmi Note’un Satıldığını Söyledi

blank
Xiaomi, 200 Milyondan Fazla Redmi Note'un Satıldığını Söyledi

İçerik: Xiaomi, 200 Milyondan Fazla Redmi Note’un Satıldığını Söyledi

Xiaomi, 200 Milyondan Fazla Redmi Note’un Satıldığını Söyledi: Xiaomi, dünya çapında 200 milyonun üzerinde Redmi Note serisi telefon sattığını duyurdu. Xiaomi Veri Merkezi’nden alınan rakamlara atıfta bulunan şirket, geliştirmeyi Twitter’da Redmi Hindistan hesabı üzerinden paylaştı. İlk Redmi Note serisi telefon 2014 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan beri, şirket sürekli olarak Redmi Note 9 serisinin en yenisi olan Redmi Note serisi telefonlarını piyasaya sürdü. Redmi Note 10 serisi bir süredir haberlerde yer alıyor ve bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Redmi Note ile başlayan Redmi Note serisi, Xiaomi’ye göre dünya çapında 200 milyondan fazla ünite sattı. Redmi Hindistan, bu kilometre taşını Twitter’da paylaşarak, dünyanın en sevilen dizisi Redmi Note’un bir kanıtı olduğunu sözlerine ekledi. Şirket, Redmi Note serisindeki her nesil için ayrı rakamlar değil, yalnızca genel bir sayı paylaştı. Şu anda, şirket dokuzuncu neslinde ve yakında Redmi Note 10 serisini piyasaya sürecek.

Xiaomi, 2014’ten bu yana her yıl Redmi Note serisindeki telefonları piyasaya sürdü. Redmi Note 2 ve Redmi Note 3, 2015’te piyasaya sürülürken, Redmi Note 4 2016’da piyasaya sürüldü. Ardından 2017’de Redmi Note 5A, ardından Redmi geldi. Not 5, 2018’in başlarında. Aynı yıl piyasaya çıkan Redmi Note 6 serisi, 2019’un başlarında Redmi Note 7 serisini takip etti. Şirket aynı yıl Redmi Note 8 serisini de piyasaya sürdü. Redmi Note 9 serisi 2020’de piyasaya çıktı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi, 200 Milyondan Fazla Redmi Note’un Satıldığını Söyledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör