Ford Ranger Plug-in Hibrit Avrupa’ya Geliyor

blank
Ford Ranger Plug-in Hibrit Avrupa'ya Geliyor

İçerik: Ford Ranger Plug-in Hibrit Avrupa’ya Geliyor

Ford yakında Avrupa’ya bir plug-in hibrit kamyonet getirecek. Avustralya’nın Otomobil Uzmanı’nın Cumartesi günkü bir raporuna göre, Ford Europe, otomobil üreticisinin tüm serisinde “sıfır emisyonlu” araçlar için yaptığı son baskının Ranger pikabını da içerdiğini doğruladı. Avustralyalılar, pikabın altta da mevcut olup olmayacağını öğrenmek için biraz kazmaya çalıştı, ancak Mavi Oval hiçbir şeyi onaylamadı.

ABD’de Ford’dan biraz bilgi alma girişimimiz, şirketin kamyonun ABD’deki beklentileri hakkında yorum yapmayı reddetmesiyle karşılandı. Bununla birlikte, Ranger’ın yakında büyük bir yeniden tasarıma gireceğini biliyoruz ve görünüşe göre Ford’un elektrikli ve elektrikli araçlar için küresel çabası, ABD’de bile, güvertede her şeyi kapsayan bir çile gibi görünüyor. Ford, Mustang Mach-E’yi müşterilere sunma sürecinde ve önümüzdeki yıl tamamen elektrikli bir F-150 pikap göreceğiz. Elektrikli bir Ranger orta boy kamyonu hayal etmek zor değil.

Ford, ABD’de bir plug-in Ranger olasılığı konusunda sessiz kalırken, bekleyip neyin ortaya çıkacağını görmemiz gerekecek. Bununla birlikte, rapor, eklenti motorunun Ford için tamamen yeni olacağını belirten isimsiz kaynaklardan alıntı yapıyor. Spesifik olarak, bir elektrik motoru ve bir batarya ile eşleştirilmiş 2.3 litrelik bir turbo-dört olabilir. Elektrikli araçlarda olduğu gibi, güç ve tork, söylentilere göre 362 beygir gücü ve 500 pound-feet tork ile büyük zaman gösteriyor. Bu rakamlar doğruysa, bu sıfır emisyon yeteneğine sahip bir Ranger olacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford Ranger Plug-in Hibrit Avrupa’ya Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei, Elektrikli Araç Piyasasına Giriyor

Huawei, Elektrikli Araç Piyasasına Giriyor: Dört kaynak, Çin’in Huawei’nin kendi markası altında elektrikli araçlar yapmayı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör