Netflix Artık Filmleri ve Dizileri Otomatik Olarak İndirebilir

blank
Netflix Artık Filmleri ve Dizileri Otomatik Olarak İndirebilir

İçerik: Netflix Artık Filmleri ve Dizileri Otomatik Olarak İndirebilir

Netflix Artık Filmleri ve Dizileri Otomatik Olarak İndirebilir:

Netflix’in Akıllı İndirmeler özelliği, “Sizin İçin İndirmeler” ile ufkunu genişletiyor. Kendinizi İnternet erişiminin olmadığı durumlarda veya akşam işe gidip gelirken olduğu gibi uzun süre beklediğiniz durumlarda size yardımcı olmak için artık beğenebileceğiniz filmleri ve TV şovlarını otomatik olarak indirebilir. (İşe gidip gelmeyi hatırlıyor musunuz? İşe gidip gelme süresinden tasarruf etmek, COVID-19’a minnettar olduğum birkaç şeyden biridir.) Daha önce, Netflix’in Akıllı İndirmeleri izlediğiniz bölümleri otomatik olarak siler ve sonraki bölümünü indirirdi. dedi dizi. Ancak filmler (veya yeni şovlar) söz konusu bile olamazdı. Sizin için İndirmeler ile Netflix bir adım daha ileri gider.

Netflix uygulamasında filmleri ve TV şovlarını otomatik olarak indirme
Doğal olarak, Netflix’in Sizin İçin İndirmeleri, Netflix uygulamasında açabileceğiniz isteğe bağlı bir özelliktir. Bu özellik yalnızca Android cihazlar için mevcuttur, şu anda iPhone ve iPad’de bulunmamaktadır.

Başlamak için Netflix Android uygulamasını başlatmanız yeterlidir.
Ardından, İndirilenler sekmesine dokunun.
Orada, Sizin için İndirilenler’in yanındaki geçişe basın.
Bir sonraki ekranda, Sizin için İndirmeler için ne kadar depolama alanı ayırmak istediğinize karar verin. Netflix, 12 film ve dizi için 3 GB’nin yeterli olduğunu söylüyor.
Kararınızı verdikten sonra Aç’a dokunun.
Fikrinizi değiştirirseniz, Netflix uygulamasında Sizin için İndirilenler geçişini her zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Veya depolama sorunları yaşarsanız, kapladığı miktarı İndirmeler> Akıllı İndirmeler’den azaltabilirsiniz. Alternatif olarak, daha fazla sürpriz istiyorsanız, Sizin için İndirmeler’e ayrılan depolama alanını artırmanız yeterlidir. Otomatik indirmeler için ayırdığınız depolama alanı, Netflix uygulamasında başlattığınız manuel indirmeler tarafından kullanılmayacaktır.

Netflix ürün yenilikleri direktörü Patrick Flemming, bir Netflix blogunda şunları yazdı: “Üç yıl önce, en sevdiğiniz dizinin sonraki bölümünü hareket halindeyken bile bulabilmeniz için Akıllı İndirmeleri kullanıma sunduk. “Şimdi, bağlı olsanız da olmasanız da bir sonraki favori dizinizi veya filminizi keşfetmeyi hızlı ve kolay hale getirmek istiyoruz. Bugün, önerilen şovları veya filmleri zevklerinize göre mobil cihazınıza otomatik olarak indiren yeni bir özellik olan İndirmeler’i başlatıyoruz. “

Netflix’in Sizin İçin İndirmeleri artık tüm dünyada Android’de mevcuttur. Yakında iOS üzerinde teste girecek. Ne kadar beklemek gerektiğini merak ediyorsanız, Netflix’in Akıllı İndirmeler özelliğinin Android’den iOS’a geçiş yapması yaklaşık yedi ay sürdü.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix Artık Filmleri ve Dizileri Otomatik Olarak İndirebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör