Samsung, Galaxy Güvenliğini Artırıyor

blank
Samsung, İlk Çeyrek Karının% 44 Artmasını Bekliyor

İçerik: Samsung, Galaxy Güvenliğini Artırıyor

Samsung, Galaxy Güvenliğini Artırıyor: Galaxy telefonları güvenlik artışı alıyor. Pazartesi günü Samsung, 2019 veya sonraki modellere “en az dört yıl süreyle düzenli güvenlik güncellemeleri” sağlayacağını duyurdu. Buna Galaxy S10, S20 ve S21 hatları gibi amiral gemisi telefonları, Galaxy Z Flip ve Z Fold gibi katlanabilir cihazlar ve Tab S6 ve S7 dahil tabletler dahildir.

Şirketin geçen yıl çok sayıda telefonu ve tableti için üç yıllık büyük Android işletim sistemi güncellemeleri sağlayacağını duyurmasının ardından gelen yeni politika, Samsung’un birçok ürünü aylık veya üç aylık güvenlik güncellemeleriyle kapsayacağı anlamına geliyor.

Hareketle birlikte Samsung, insanların telefonlara ve tabletlere giderek daha uzun süre tutunduğunu kabul ediyor, bu da şirketin blogunda dile getirdiği bir şey.

Samsung’un mobil iletişim birimi güvenlik ekibi başkanı Seungwon Shin, yaptığı açıklamada, “Mobil cihazlar hayatımızda çok önemli bir rol oynuyor, onlara daha uzun süre bağlı kalmak istememiz doğal.” Dedi. “Bu nedenle, en son teknolojik gelişmeler sayesinde, Galaxy cihazlarını daha da uzun süre korumayı taahhüt ediyoruz, böylece korunması gereken her şey korunur.”

Yukarıda belirtilen belirli cihazların ötesinde, uygun ürünler arasında Galaxy Katlanabilir cihazların yanı sıra S serisi, A serisi, Note serisi, M serisi ve XCover telefon hatları ve Galaxy Tab ailesi tabletler de yer alır. Kapsanan cihazların tam listesi Samsung’un blogunda bulunabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Galaxy Güvenliğini Artırıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir

Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir: Poco F3 GT’nin bir ABD FCC listesinde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör